Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

Anýzový dědek - Profil | Út 15.12.2009 12:38:02

LudaT : p.Jahelkovi na to vznikla autorska prava vydanim tenkrat LP desek a kazet. O souhlas citovanych osob se ptat nemusel- jeste nebyl zakon na ochranu autorskych prav a navic nikoho nejmenoval. Jinak mi je to srdecne jedno, co tady kdo zverejni. Ja to nehrotim. >> Stránka diskuse

    Anýzový dědek - Profil | Út 15.12.2009 9:56:57

    Andrew : To je stary dobry znamy JUDr.Ivo Jahelka, ktery by se asi divil, ze to zverejnujes bez jeho svoleni. >> Stránka diskuse

      Anýzový dědek - Profil | Pá 11.12.2009 18:14:13

      pavel68 : Ja to nechtel napsat tak na plnou hubu...-:e)) >> Stránka diskuse

        Anýzový dědek - Profil | Pá 11.12.2009 17:59:26

        pavel68 : Dobré, ale trochu kruté... -:o)) >> Stránka diskuse

          Anýzový dědek - Profil | Čt 10.12.2009 19:44:34

          Dejv >> Jo, to je on. Puvodne je pohyblivy. Tak jeste jednou diky. >> Stránka diskuse

            Anýzový dědek - Profil | Čt 10.12.2009 19:31:43

            Dejv : Dej tam i ten obrazek. Ja jim rikam " Úchylné ryby". Jinak jsi byl rychlejsi...Diky.
            Spamovat nebudu, mazu tvuj mail z adresare. >> Stránka diskuse

              Anýzový dědek - Profil | Čt 10.12.2009 19:28:52

              Dejv >> Dej tam i ten obrazek. Ja jim rikam " Úchylné ryby". Jinak jsi byl rychlejsi...Diky.
              Spamovat nebudu, mazu tvuj mail z adresare. >> Stránka diskuse

                Anýzový dědek - Profil | Čt 10.12.2009 19:23:19

                Mas to tam jako MMSku. Jmenuje se to Recept našich ryb. Dostal jsi to? >> Stránka diskuse

                  Anýzový dědek - Profil | Čt 10.12.2009 19:03:08

                  Dejv: Dik. Za chvilku ti to poslu. >> Stránka diskuse

                    Anýzový dědek - Profil | Čt 10.12.2009 18:40:23

                    Rad bych sem neco dal, ale musel bych to poslat nekomu na mail a on by to sem pripichl. Najde se nekdo? >> Stránka diskuse

                      Anýzový dědek - Profil | Pá 16.10.2009 15:00:17

                      Zazvoni zvonek a po otevreni dveri pred nimi stoji mala smrtka.
                      #"Prisla jsem si pro vaseho krecka!"
                      Chlap ji skopne ze schodu a zabouchne dvere.
                      Za chvili opet zvoneni. Tak otevre a tam stoji velka smrt a pravi:" Odčítaní lidu!" >> Stránka diskuse

                        Anýzový dědek - Profil | So 14.3.2009 16:50:50

                        Stezuje si listonos na samote dedovi, kteremu prinesl duchod.
                        # "Uz me nebavi se sem trmacet s kazdou blbosti 10km sem a tam parkrat do mesice! Nemohl by jste si pro to zajit Vy?"
                        ## Na to dedek vybafne: "Neser me mladej! Nebo si objednam denni tisk!" >> Stránka diskuse

                          Anýzový dědek - Profil | Čt 26.2.2009 14:24:02

                          Vaša >> Ja k te bajce znam jine pouceni: "Když jsi pokrk v hovně - NEZPÍVEJ !" >> Stránka diskuse

                            Anýzový dědek - Profil | Út 17.2.2009 10:02:54

                            Prijde pan k doktorovi a rika:" Pane doktore je mi na umreni!"
                            ##"Tak si kupte 2 pytle hliny, prikladejte si je na prsa a zvykejte si!" >> Stránka diskuse

                              Anýzový dědek - Profil | So 14.2.2009 17:48:08

                              Jeden o Pražácích.
                              ## Přijedou Pražáci do Vysokých Tater.
                              Druhý den jdou na tůru spojenou s obědem na salaši. Když hladoví přijdou k salaši vidí baču jak míchá halušky přirozením. Ptají se ho proč to dělá.
                              Bača se otočí, zvedne oči a odpoví: " Halušiek by bolo dosť, ale bryndzy je málo!" >> Stránka diskuse

                                Anýzový dědek - Profil | Pá 13.2.2009 15:12:45

                                Dámy a pánové dejte si pozor na "Vodní kámen". Proti tomuhle nepomůže ani Calgon!
                                ## U řeky:
                                Na jednom břehu pere cikánka prádlo.
                                #Po druhém jde skinhed a hází kameny do vody (tzv.žabky).
                                Jedním trefí cikánku do hlavy a zabije jí. Chytne se za hlavu a řve:" Já to řikal: Jo, jo vodní kámen - to je svinstvo!" >> Stránka diskuse

                                  Anýzový dědek - Profil | Pá 13.2.2009 13:56:13

                                  Víte, kde vznikl AIDS?
                                  Na Slovensku! Bača chytne ovci, podojí ji a povie: " A ids !"... >> Stránka diskuse

                                    Anýzový dědek - Profil | Pá 13.2.2009 13:42:36

                                    Pár z Ruska a rusky:
                                    Skáčou dva rybáři padákem z letadla a ten prvni se ptá: " Serjoža, něznaješ kak eto odkryvajetsa?"
                                    "Něznaju Voloďa, ja pyrotěchnik!"~~
                                    Přijde terorista do kabiny letadla a řve:" v Nju Jork!"
                                    pilot klidně odpovi:" Nělzja!"
                                    terorista: "Počemu nělzja?"
                                    pilot:" V samoljote jesť babuška a u babušky jesť bombuška. I ona zkazala "v London!"
                                    ~ ~
                                    kupuje pán v trafice noviny a zjistí, že jsou prázdné. Ptá se: " A bukvy kdě?"
                                    prodavač:" Za čem bukvy? Vsjo jasno !" >> Stránka diskuse

                                      Anýzový dědek - Profil | Pá 13.2.2009 9:13:36

                                      Rybář a zlatá rybka.
                                      Chytne 80ti lety rybar zlatou rybku.
                                      Ona pravi: "Pusť mě, splním ti 3 přání!"
                                      Rybář na to: "Ale já mám jen jedno: - Abys neměla kosti!" >> Stránka diskuse

                                        Anýzový dědek - Profil | Pá 13.2.2009 9:02:28

                                        Vite proč ženy málo chytají ryby?
                                        Protože si sedí na vnadidle! >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $