Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

NRST - Profil | So 6.6.2015 19:17:18

Yummi >> Dnes proběhlo na Anníně MiČR v dálkovém plavání - třetí ročník se tu konal, samozřejmě s vědomím majitele. Rybolovci, někteří, byli na část dne omezeni, museli stáhnout bojky a nesměli se čluny do plavební dráhy. Hasiči tam plavcům dělali záchranou službu, a na to je samozřejmě spalovák potřeba.
Pana Petrželu že pozdravuju, nechápu jeho reakci - plakáty na tuto akci byly vyvěšeny skoro všude, a dotčení byly včas informováni a kdyby se jouda podíval přes jezero možná by mu došlo že se tam něco takového děje. pravda ono napsat něco v tom smyslu co napsal je snadné a člověk může mít chvilku pocit jakési důležitosti.

    NYummi - Profil | So 6.6.2015 18:54:31

    Ví k tomu někdo něco, co to bylo? Ať má Jirka jasno:-))
    Jiří Petržela‎Tovačovská jezera
    9 min · Upraveno ·

    Jaký máte názor na to, aby se na tovačove proháněli vodní skútry a prováděli se ostatní vodní sporty ? ...... tohle fotka přímo od jezera ......nevím co dále k tomu napsat
    Fotka uživatele Jiří Petržela.
    To se mi líbí · Komentář

    Zobrazit další komentáře (3)

    Milan Luptak Tak dam spetne olova... (back lade) a jeto....
    4 min · To se mi líbí
    Pavel Polák To se zeptej na Mrku Ferdy nebo Peci, ti budou jistě vědět, co to mělo znamenat!
    3 min · To se mi líbí · 1
    Jiří Petržela no,na mrk určítě nic psat nebudu to fakt ne Emotikona grin !!!
    3 min · To se mi líbí
    Roman Knížek řekl bych,že hasiči mají sem tam cvičení+vojáci moc bych to nedramatizoval....už jen barva člunu napovídá že hasiči a vidím maják....
    Právě teď · To se mi líbí
    Pavel Polák Proč? Copak tě někdo ukousne?

      NrhinitisX - Profil | Ne 24.5.2015 8:40:24

      judas.d >> Je to 100% pravda. Byl jsem u toho, když ho u zdolávání fotili :-)))))) zabral na gumovou plovoucí nástrahu ve tvaru Labradora. zlatý odstín......

        Njudas.d - Profil | Ne 24.5.2015 8:04:10

        Vanous >> Něco se tam chytá,naposledy tam byl Ruda,prý tam řádí velký sumec co jí psi.Ale informaci vydala agentura JPP,takže info není ověřené ale snad pomůže.

          NVanous - Profil | Ne 24.5.2015 0:39:04

          Zdar, chlapi a co sumci? Laplo se něco v loni? Hoďte sem nějaké foto sumců :) Chci za měsíc jet, tak abych měl nějakou inspiraci :) dík

            NEllda - Profil | St 6.5.2015 14:38:35

            Ale jinak brzy ještě se ptáš.Je to závislý na věcech i jiných než je měsíc červen.uvidíme jak bude taky se chystám:-)

              NEllda - Profil | St 6.5.2015 14:35:05

              No myslím,že podle zkušeností je lepší s trávou počítat.ale místa bez trávy jsou vždy .

                NPavao - Profil | So 25.4.2015 17:13:26

                tusa >> Unca se tady vyskytuje minimálně. Řekl bych, že se ptáš dost brzo, protože během měsíce ta tráva může vyletět jako hrom nebo jí naopak bude třeba letos zrovna málo!

                  NRST - Profil | So 25.4.2015 13:18:25

                  Strop 330 >> Na lobodské louce v rohu pod Skanskou.

                    NStrop 330 - Profil | So 25.4.2015 11:50:48

                    Clapaci v jakych mistec ma Blaza tu seanci? Chci se zajet podivat tak at vim kam dikec

                      Ntusa - Profil | Pá 24.4.2015 21:45:04

                      Unca - >> Zdrarec chci zajet na tovacov v cervnu mel bych byt u zatoky, nevite nekdo jak to tam vypada ohledne travy,jedu tam poprve tak to tam neznam.Dik za info

                        NPeca076 - Profil | St 22.4.2015 22:51:29

                        novinka

                          NRST - Profil | Po 20.4.2015 5:44:14

                          Tovačovská jarní čtyřiadvacítka.
                          Dne 25-26.4 2015 se budou konat rybářské 24.hodinové závody jednotlivců na revíru Tovačovská Jezera – jezero ANNÍN III.
                          Závody pořádá Jiří Zahradníček – Rybářství Tovačov.
                          Časový harmonogram:
                          Pátek 24.4 možný příjezd - večerní program
                          Sobota 25.4.2015
                          Prezentace – 6:00- do naplnění lovných míst.
                          Zahájení závodu – 9:30
                          Přesun na místa lovu – 10:00 před touto dobou nesmí být nikdo na vybraném místě.
                          Zahájení lovu – 11:00
                          Neděle 26.4.2015
                          Ukončení lovu - 11:00
                          Vyhlášení výsledků předání cen -12:30
                          Přihlášení do závodu.
                          1. Přihlášení pomocí přihlašovacího emailu odeslaného na adresu zavody.tovacov@seznam.cz obratem obdržíte pokyny k uhrazení startovného se seznamem volných míst.
                          2. V místě závodu při prezentaci
                          3. V místě prodeje povolenek na Tovačovská Jezera v Anníně
                          Informace na tel: 733 180 036
                          Startovné: 1000.- Kč


                          Lov:
                          Lovná místa se nelosují. Místo si každý vybírá z připravené orientační mapky v pořadí, ve kterém byla přijata platba startovného. Výměna jednou vybraného místa je možná jen se souhlasem pořadatele, a to pouze za neobsazené místo a jen před zahájením závodu. V průběhu závodu nebude výměna míst povolena.
                          Loví se dle rybářského řádu platného pro RR Tovačovská Jezera v režimu povolenky speciál, bez možnosti zavážení návnad, nástrah, použití bójek a lodí. Před a ani v průběhu závodu nesmí nikdo se zúčastněných na vodu. Úsek bude pro lovící uzavřen od pátku 24.4. 24:00 hod. do neděle 26.4. 12:00 hod. Zbývající jezera – Jih a Troubky uzavřena nebudou. Každý lovící si může ponechat 1. ušlechtilou rybu dle platného rybářského řádu Tovačovských jezer. Ponechaná ryba musí být výrazně označena rozhodčím v úlovkovém listu a nesmí být vyměněna za rybu jinou.
                          Bodování:
                          Boduje se kapr obecný od 45cm, amur bílý od 60cm, bolen dravý od 40cm, úhoř říční od 45cm, lín obecný od 25cm,jelec tloušť od 25cm a cejn velký od 25cm. Tedy jen vyjmenované nehájené ryby, které dosahují minimální povolené míry stanovené v rybářském řádu Tovačovských jezer.
                          Bodování provádí rozhodčí, který bude pravidelně obcházet svůj úsek. Body se zapisují do „startovní karty“ a do „sektorového výkazu“. Neponechaný úlovek musí být po zapsání neprodleně a s největší ohleduplností vrácen zpět do vody.
                          Vyhodnocení:
                          Pořadí bude stanoveno: dle délky ulovených ryb
                          1. Místo – nejdelší Kapr
                          2. Místo – nejdelší ryba mimo kapra
                          3. až xx (dle počtu cen) místo další největší délka ulovených ryb včetně kapra.
                          Při rovnosti délky ryb v jednotlivých kategoriích rozhoduje jejich váha.


                          Protest:
                          Každý závodník má právo podat protest. Podání protestu je zpoplatněno částkou – kaucí 500.-Kč. O oprávněnosti protestu rozhodne ihned po jeho podání ředitel závodu spolu s hlavním rozhodčím. V případě neuznání protestu propadá kauce ve prospěch pořadatele.
                          Závěrečné ustanovení:
                          Každý startující se závodu účastní dobrovolně. Souhlasí s pravidly a rybářským řádem Tovačovských jezer, což potvrdil uhrazením startovného.
                          V případě závažného porušení výše zmíněných pravidel může být závodník bez náhrady ze závodu vyloučen.
                          Každý závodník startuje na vlastní nebezpečí.
                          Po celou dobu závodů občerstvení zajištěno.

                            Njudas.d - Profil | Ne 12.4.2015 15:32:14

                            bart.bm >> No toto a já tam chyběl:-(

                              Nsyrus - Profil | Ne 12.4.2015 12:45:35

                              bart.bm >> no myslím,že určitě:))))

                                Nbart.bm - Profil | Ne 12.4.2015 12:14:23

                                včera zdolána zřejmě první třicítka na Kazatelně...

                                  Nsyrus - Profil | So 11.4.2015 21:40:32

                                  Dnes chycenej kapr 22kg.

                                    Nspringer - Profil | Čt 9.4.2015 22:10:26

                                    hanys >> neumiš chytat ryby na olešne, tak co chceš robit na Tovačově.-))))

                                      Nsyrus - Profil | Čt 9.4.2015 21:38:27

                                      Peca076 >> No vida,pěkný.

                                        NPeca076 - Profil | Čt 9.4.2015 21:37:29

                                        syrus >> zatím 16 a 15 kg nejtěžší

                                          Červené karty: Pvl, John1, pany2