Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

syrus - Profil | Čt 9.4.2015 21:33:17

hanys >> Já vím Honzo:)))) O nějakým větším zatím nevím,ale lesík zjara nezklame.

    rhinitisX - Profil | Čt 9.4.2015 21:18:59

    hanys >> ty máš doma násaďaky ? :-))

      hanys - Profil | Čt 9.4.2015 21:02:20

      Na nasadaky nemusím jezdit na Tovačov....to mužů zůstat doma.....:)

        syrus - Profil | Čt 9.4.2015 16:36:12

        hanys >> Čau,zkus lesík,nějací násaďáci se už nachytali.

          hanys - Profil | Čt 9.4.2015 9:24:18

          zdravím,má někdo nějaké info z annína?jestli už tam kapříci koušou a popřípadě která strana.Chystám se na týden od pondělí:)) Díky za info

            slavina - Profil | Čt 12.3.2015 17:11:56

            -bedna- >> klobouček dolů teda:-)

              Pavao - Profil | Čt 12.3.2015 16:34:00

              -bedna- >> a tak je to správné, tak to má být:o)))!

                -bedna- - Profil | Čt 12.3.2015 15:17:35

                Pavao >>Já žiju zdavě a snažím se žít zdravě každej den.Vždycky tak mezi jednou a druhou hodinou ranní.
                Spánek je zdravej.:-):-):-):-)

                  -bedna- - Profil | Čt 12.3.2015 15:13:17

                  slavina >> Však jsem měl kafe s mlíkem a mlíko váže jedy.:-):-)

                    Pavao - Profil | Čt 12.3.2015 6:41:16

                    slavina >> kdybys věděl, co žerem za sračky v obyčejných potravinách, tak si myslím, že croissant je podle toho superpotravina:o)))). Si přečti, co je třeba jen v salátech a uzeninách nebo jak kvalitní čaje a nealko nápoje nám prodávají:o)))! A navíc, pochybuju, že to Bedna řeší:o))!

                      slavina - Profil | St 11.3.2015 21:37:04

                      -bedna- >> croasain není zdravej někde jsem to četl:-)

                        judas.d - Profil | St 11.3.2015 20:02:49

                        bart.bm >> musím,páč ty na to sereš a někdo to udělat musí:-)

                          bart.bm - Profil | St 11.3.2015 19:52:41

                          judas.d >> ty i pracuješ??

                            judas.d - Profil | St 11.3.2015 18:52:25

                            Pavao >> Vole a kdo by mě zavezl do rachoty:-)

                              tuzemak - Profil | St 11.3.2015 18:41:55

                              Pavao >> to mluvčí dělají.o)))))

                                Pavao - Profil | St 11.3.2015 18:36:45

                                -bedna- >> ale furt se tam motáš:o))))

                                  -bedna- - Profil | St 11.3.2015 18:25:27

                                  Pavao >>Špatně směřuješ své otázky.To se musíš ptát jinde, já nejsem stavby vedoucí.:-) :-)

                                    Pavao - Profil | St 11.3.2015 17:53:10

                                    -bedna- >> kolik tam toho zbývá podělat kolem těch břehů?

                                      -bedna- - Profil | St 11.3.2015 17:47:23

                                      Pavao >> Jo.Oběd a croasain s kávou.:-) :-)
                                      Tady je bahno všude.Každou chvilu cpu do karavanu kulu mokrýho blata a suším ju, aby za chvilu zas vyběhla ven a byl jak předtím.
                                      Fouká přímo na nás a je to jak z ledovce.Ta voda je ledová a ten vzduch pak na břehu zalízá až do morku kosti, hnus.Ani se nesnažím vylízat ven, natož něco chytat.Přesto blato na břehu to ani tady nejde.:-) :-)
                                      Nejsem na rybách, být jak včera, tak dělám, ale v tomto počasí dělá jen Peca, já jsem zalezlej a dívám se na biatlon.:-) :-)

                                        Pavao - Profil | St 11.3.2015 17:33:16

                                        -bedna- >> Miro, už si něco zdolal:o)?

                                          Červené karty: Pvl, John1, pany2