Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

Ngobek - Profil | Út 23.6.2015 19:21:52

Malda512 >> Hujere ale ta kaňka v tvém věku???? :-))

    NMalda512 - Profil | Pá 19.6.2015 13:51:09

    peša95 >> asi jsi chtěl napsat ,, Viděl " ... já osobně v gramatice nevynikám ale ,, Vyděl " ... to je na pořádnou :-)

      Nksanda - Profil | Ne 14.6.2015 23:16:35

      Nová soutěž na facebooku :-)

        NM.Plch - Profil | So 6.6.2015 21:07:25

        peša95 - Chlapče kdy ty dospěješ,jsi pořád jak malé dítě.Dám ti jednu radu zruš si zasranej FB.

          Npeša95 - Profil | So 6.6.2015 21:02:37

          Gandhi >> vyděl,bych to tak že bohužel jo :))))

            NGandhi - Profil | So 6.6.2015 20:59:18

            peša95 >> bohužel asi ne:))

              Npeša95 - Profil | So 6.6.2015 20:54:07

              Gandhi >> díky,že to víím.....

                NGandhi - Profil | So 6.6.2015 20:52:37

                peša95 >>ty si ale kus vola

                  Npeša95 - Profil | So 6.6.2015 20:33:34

                  Yummi >> Ano,vše už je v pohodě........

                    NYummi - Profil | So 6.6.2015 20:31:55

                    peša95 >> vše v pohodě?

                      Npeša95 - Profil | So 6.6.2015 20:19:38

                      judas.d >> To by sralo určítě všechny,že mu někdo druhý kopíruje příspěvky,a vydává si,je za svoje......

                        Npeša95 - Profil | So 6.6.2015 20:18:30

                        RST >> Ano,to je pravda a všechny čísla mám uložený v telefonu,holt mám místo mozku slámu ,mohl jsem zavolat ....jsem si vědom své chyby a uplně zbytečné....

                          NRST - Profil | So 6.6.2015 20:16:32

                          peša95 >> Facebook nemám a mít nebudu, každopádně telefon máš a čísla na kompetentí jsou notoricky známá.. stačí zavolat je to lepší než vypálit do světa kravinu.

                            Njudas.d - Profil | So 6.6.2015 20:15:24

                            peša95 >> Já nepsal že ty,jen by mě to sralo.

                              Npeša95 - Profil | So 6.6.2015 20:13:40

                              RST >> Já,jsem to právě proto napsal na stránky Facebook,kde jsem napsal to co jsem tam napsal,a dodal určítě mi k tomu někdo něco řekne co se tam vůbec dělo.... :)

                                Npeša95 - Profil | So 6.6.2015 20:12:27

                                judas.d >> Já,nemám důvod něco kopírovat druhým, je to zbytečné.... !!

                                  NRST - Profil | So 6.6.2015 20:10:16

                                  peša95 >> Když něco nevím, zeptám se. Když napíšeš kravinu z neznalosti můžou z toho vzniknout fámy a zbytečná nedorozumění.

                                    Njudas.d - Profil | So 6.6.2015 20:08:46

                                    peša95 >> mě by zas pohoršovalo kdyby mi někdo z mrku něco zkopíroval a vložil na svůj fuckbook:-))

                                      Npeša95 - Profil | So 6.6.2015 19:50:38

                                      Všem,se váážně omlouvám,plakáty na tuto akci jsem nikde neviděl,tak se zase zhroutí svět že ano ?
                                      Pavlíku a kopírovat příspěvky ze stránek Facebook najdi si příště něco normálnějšího :))))
                                      a děkuji Panu Svítkovi za vysvětlení jak se věci mají a vám patří veřejná omluva že jsem opět něco unáhlil... jen jsem chtěl vědět,co se tam dělo..to je celá pohádka.
                                      jen,to bohužel někdo nedal a musel to kopírovat z fb. :D

                                        NYummi - Profil | So 6.6.2015 19:32:27

                                        RST >> ani moc nechápu, co ho to tak rozčiluje, když tam prakticky nerybaří:o))

                                          Červené karty: Pvl, John1, pany2