Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

NRST - Profil | St 20.8.2014 17:12:33

slavina >> I tobě v září už bude klid a pupini budou mít větší pupíky:-)

    Nslavina - Profil | St 20.8.2014 17:09:47

    RST >> to se vám hodí co:-)

      Njarule - Profil | St 20.8.2014 17:06:47

      RST >> Jj :-)at žije sport.rybolov :-)

        NGandhi - Profil | St 20.8.2014 17:06:10

        RST >> opět:(

          NGandhi - Profil | St 20.8.2014 17:05:54

          RST >> byls rychlejší:)

            NRST - Profil | St 20.8.2014 17:05:51

            Gandhi >> seš pomalej:-)))

              NGandhi - Profil | St 20.8.2014 17:04:22

              jarule >> když se jim chce chytat na hromadě bez záběru tak ať klidně krmí aspoň se ryby pořádně nažerou a rostou:))

                NRST - Profil | St 20.8.2014 17:01:51

                jarule >> No ale to rybáři nikdy neudělají, a neřekl bych že je to problém,ryb je na Tovačově habakuk jen je rybáři nechytají, rybičky se napapají a při tom nejsou popíchané:-) Z mého pohledu je to dobře:-))

                  Njarule - Profil | St 20.8.2014 16:57:40

                  Gandhi >> No to asi těžko.nevím jak.ale hlavně by si to měli někteří uvědomit.

                    NGandhi - Profil | St 20.8.2014 16:51:26

                    jarule >> a jak bys si to představoval že by RS jezdila a převažovala kdo má kolik krmení:))

                      Njarule - Profil | St 20.8.2014 16:45:18

                      RST >> Melo by se s tím nadměrným zakrmováním něco dělat.A není to problém jen Tovačova..

                        Nplld - Profil | St 20.8.2014 14:58:27

                        Ono i to počasí letos nebylo úplně super. Jedu v pondělí na týden tak snad mi ten svatej Petr trošku pomůže.

                          NRST - Profil | St 20.8.2014 12:11:36

                          oko1 >> Nebere to nikomu, a nedivím se tomu. Všichni krmí jak šílení, ryby by musely být úplně pitomé aby žraly něco na háčcích. Tak velké množství kukuřice co tam padlo letos, tam nepadlo za posledních deset let dohromady.

                            Noko1 - Profil | St 20.8.2014 10:56:26

                            Zdarec.Jak vám to teď bere na Tovačově?Chystám se tam na 2 dny za klukama co už tam jsou od soboty.Oni a i okolní rybáři zatím bez záběru!Tak uvidím jestli se mi podaří něco přemluvit k záběru.

                              NTom.as2.0.0.0. - Profil | Út 19.8.2014 18:39:42

                              plld >> minulý týden, jsem chytil jednoho cca 60cm :-)

                                Nplld - Profil | Út 19.8.2014 16:44:00

                                Jak jdou letos v Tovačově sumci??

                                  Nbarny - Profil | Čt 19.6.2014 21:38:24

                                  -bedna- >> Někdy jo ,chtěl jsem prubnou i dravce.

                                    N-bedna- - Profil | Čt 19.6.2014 18:11:35

                                    EROS2 >> Mě bohužel ne.Jsem teď zasekanej v práci.To je fotka někdy,no ani nevím už kdy,no jak byl ten hroznej vichr(14 dní nazpět?).:-)

                                      NRST - Profil | Čt 19.6.2014 17:12:10

                                      EROS2 >> Ne.

                                        NEROS2 - Profil | Čt 19.6.2014 17:02:09

                                        -bedna- >> Bere to??

                                          Červené karty: Pvl, John1, pany2