Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

N-bedna- - Profil | St 18.6.2014 21:51:05

barny >> Nač tři udice?Stačí jedna a i ta je často moc.:-):-):-)

    Nbarny - Profil | St 18.6.2014 21:16:32

    Tom.as2.0.0.0. >> HM škoda

      NTom.as2.0.0.0. - Profil | St 18.6.2014 21:14:36

      barny >> nedá

        Nbarny - Profil | St 18.6.2014 21:14:06

        Zdravím ,chci se zeptat ,dá se přikoupit třetí prut k lovu kaprů k místence?
        Dík za info.

          NRST - Profil | St 18.6.2014 18:07:52

          Kec2 >> Jasan v pohodě.......

            NKec2 - Profil | St 18.6.2014 14:39:05

            Zindys >> OK.Netušim co,nebo kdo je STAVING Olomouc.Pouze jsem si zavspomínal,jaký to tam bylo nádherný před x lety.Rok od roku větší rybářský tlak a méně klidu a kdyby tam měli ještě lítat čluny,nebo skůtry,tak bych asi nebyl sám,který by s politováním hledal jiné místo.A s penězma jsem to napsal špatně.Není to jen o povolence,ale všeobecně do Tovačova my jako turisti přivezeme koruny.Moc se nám tam líbí a přijde mi,že s každým soustem roste chuť.A někdo další vymejšlí,jak by se přiživil.Takže petici plně podporuji.Slovíčkařit ovšem moc nedovedu.Petrův Zdar všem opravdovým milovníkům rybaření

              NTom.as2.0.0.0. - Profil | St 18.6.2014 14:30:32

              judas.d >> Dusane, mas tam chybu, ve slove ozyva ma byt tvrde y, ale neboj, nikomu to nereknu:-)

                NZindys - Profil | St 18.6.2014 14:09:20

                Kec2 >> Stačilo číst dál a nepřečíst si jen ten jeden odstaveček. Pak by jsi zjistil, že o motorový čluny nežádají štěrkovny, ale společnost STAVING Olomouc, s.r.o., což nemá se štěrkovnama nic společnýho.

                  Njudas.d - Profil | St 18.6.2014 14:03:31

                  Kec2 >> máš pravdu,jde odpovědět normálněji ale jde také než napíšu pičovinu si o tom víc zjistit.Ják se do lesa volá tak se z lesa ozivá:-´´))

                    NKec2 - Profil | St 18.6.2014 13:57:28

                    RST >> vždyť jsem toho zas tak moc neřek pane střelmistr.jde odpovědět i normálněji.....My, níže podepsaní obyvatelé přilehlých obcí a návštěvníci lokality „TOVAČOVSKÁ JEZERA“, prostřednictvím této petice žádáme, aby...
                    A tady se neuvádí,že to píšou štěrkovny.Tak se uklidni ty.Neznam tě,husy jsme spolu nepásli,nikdy jsem ti neublížil.Takže takový toon na pěst,si nech pro ty pytláky,co tam máte....

                      NRST - Profil | St 18.6.2014 13:34:03

                      Kec2 >> Hele střelče zklidni hormon, ty peníze platíš za povolenku štěrkovnám, a ty dělají možné i nemožné aby záměru povolení motorové plavby zabránily. Když si přečteš text petice pochopíš kdo o mot. lodě žádá.

                        NKec2 - Profil | St 18.6.2014 13:10:06

                        Poslední roky se to jen zhoršuje.Tohle by byla poslední tečka.Už loni jsem myslel,že nepojedu.Ale jestli tam letos budou lítat čluny,tak jsem jel naposled.Vždyť jim tam vozíme dost peněz.Asi nemaj dost......

                          NKostVKrku - Profil | Čt 1.5.2014 19:51:26

                          harpunar kokory >> +eši si to nespískal jiřine ty sám

                            Nharpunar kokory - Profil | St 30.4.2014 21:31:00

                            A které KOKOHOUT stím vůbec přišel je to absolutní nesmysl . Ta voda není na spalováky §§§§ . Pověsit takového BLBA za taen člun a tahat ho na plné plyn dva dny za sebou.

                              NRST - Profil | St 30.4.2014 13:12:48

                              PETICE
                              dle čl. 18 Listiny základních práv a svobod
                              a zákona č. 85/1990 Sb. o právu petičním


                              My, níže podepsaní obyvatelé přilehlých obcí a návštěvníci lokality „TOVAČOVSKÁ JEZERA“, prostřednictvím této petice žádáme, aby...

                              Nebylo vyhověno žádosti společnosti - STAVING Olomouc, s.r.o. na „Rozšíření sportovní aktivity o motorovou plavbu“ v k.ú. Tovačov, zejména žádáme o nepovolení motorové plavby v lokalitě „Tovačovská jezera“. Tato lokalita je významným krajinným a rekreačním prvkem a jejímiž nejčastějšími návštěvníky jsou rybáři a cyklisté z celé ČR. Povolením motorové plavby v této lokalitě by bylo vážně ohroženo současné využívání prostoru jezer většinovými návštěvníky na úkor menšiny provozující motorovou plavbu, která by přímo ohrožovala využívání jezer rybáři a svým hlukem rušila i ostatní návštěvníky.


                              Děkujeme.


                              Petiční archy budou k podpisu v místech prodeje povolenek a na sádkách pana J.Zahradníčka

                                Nsyrus - Profil | St 30.4.2014 9:45:09

                                peša95 >> Zdravím tě,TUPČE

                                  NRST - Profil | Út 29.4.2014 4:44:09

                                  springer >> A co by ses chtěl dozvědět??

                                    Nspringer - Profil | Po 28.4.2014 22:35:52

                                    Gandhi >> ....dozvím se někde něco více...nebo budu furt koukat na ty -nečovy schody...na které má "kopytorajt ©"..?? :-)) :-))
                                    http://www.rybytovacov.cz/aktualne

                                      Nspringer - Profil | Po 28.4.2014 22:23:15

                                      Gandhi >> ...děkuji.

                                        NGandhi - Profil | Po 28.4.2014 22:17:48

                                        97 Barveníček Jaromír 17 882 1
                                        108 Mrázek Adam 15 852 2 Nejdelší Ryba JESETER 112
                                        229 Navrátil Zdeněk 12 696 3
                                        116 Doležel Josef 8 494 4
                                        63 Szotkowski Dušan 5 321 5
                                        95 Paule Petr 6 292 6
                                        140 Fiala Roman 7 273 7
                                        223 Hlaváč Libor 4 223 8
                                        89 Pagáč Pavel 5 221 9
                                        173 Štenko Viliam 2 172 10 Nejdelší KAPR 92
                                        127 Neuman Alois 2 142 11
                                        175 Ludva Martin 2 140 12
                                        54 Hrabal Patrik 2 118 13
                                        122 Szepesi Marian 2 116 14
                                        204 Horák Petr 2 93 15
                                        81 Šacl Petr 1 80 16
                                        197 Zdeněk Chrastina 1 75 17
                                        221 Havlík Martin 1 70 18
                                        135 Moler Robert 1 67 19
                                        88 Hejl Pavel 1 49 20
                                        96 5376

                                          Červené karty: Pvl, John1, pany2