Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

Nspringer - Profil | Po 28.4.2014 22:02:31

...............to fakt nikdo nenapíše,,,jak to dopadlo ta 24ka?....-((...??

    NPavao - Profil | Ne 27.4.2014 19:32:44

    tuzemak >> oni nepili prej:-)

      Ntuzemak - Profil | Ne 27.4.2014 16:21:08

      Pavao >> musíš počkat,až to vystřízlivý...

        NPavao - Profil | Ne 27.4.2014 13:11:03

        Ten závod už skončil nebo ne? Když tak, kdo zvítězil a kolik se nachytalo ryb? Díkes.

          Npeša95 - Profil | So 26.4.2014 21:06:01

          Posílám pozdrav pro Kamarády,z Tovačova :))))

            NPeca076 - Profil | St 23.4.2014 22:28:48

            26.4.2014 až 27.4.2014 jezero uzavřeno koná se závod

              NJiří Hanel - Profil | Pá 11.4.2014 19:57:26

              Pavao >> no uvidime.

                NPavao - Profil | Pá 11.4.2014 9:24:47

                judas.d >> :-)))

                  Njudas.d - Profil | Pá 11.4.2014 8:46:40

                  Pavao >> to je v řiťi,já si věčně z Bedny dělal srandu:-)už vím po kom půjde:-(ach jo.

                    NPavao - Profil | Pá 11.4.2014 8:03:22

                    Jiří Hanel >> prej ja a nebude znát bratra:-))

                      NJiří Hanel - Profil | Čt 10.4.2014 23:22:28

                      Tak uz ma bednic placku rybarske straze? Pry zvladnul zkousky jak nic.

                        NM.Plch - Profil | Čt 10.4.2014 22:44:55

                        RST - Ahoj Ferdo,RS z obou stran nepotřebuji já budu hodnej, opravdu nic neprovedu.A já stejně velku Fish nelapnu.:)

                          NKostVKrku - Profil | Čt 10.4.2014 21:17:21

                          Gandhi >> pověm su to velke kapre

                            NGandhi - Profil | Čt 10.4.2014 20:07:44

                            KostVKrku >> A povedzte mi Kefalín, čo si představujete pod takým slovom - bubíni?

                              NKostVKrku - Profil | Čt 10.4.2014 17:41:24

                              RST >> aspoň tam budou pěkní bubíni

                                NRST - Profil | Čt 10.4.2014 14:52:13

                                tuzemak >> neboj bude

                                  Ntuzemak - Profil | Čt 10.4.2014 14:50:15

                                  RST >> hmmm škoda,mohlo být u vody veselo:D

                                    NRST - Profil | Čt 10.4.2014 14:49:32

                                    tuzemak >> Neumí:-(((

                                      Ntuzemak - Profil | Čt 10.4.2014 14:47:15

                                      RST >> aby ten co bude mět přestávku,mohl dojed pro škopeček točenýho,teda pokud umí RS jezdit na kole:DDDD

                                        NRST - Profil | Čt 10.4.2014 14:46:07

                                        tuzemak >> A k čemu by ho potřebovala??

                                          Červené karty: Pvl, John1, pany2