Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

Ntuzemak - Profil | Čt 10.4.2014 14:41:40

RST >> to je super nápad,bude mět RS kolo????

    NRST - Profil | Čt 10.4.2014 14:33:03

    tuzemak >> Cíl je: "Ke každému lovícímu dva RS" aby se mohli vystřídat.

      Ntuzemak - Profil | Čt 10.4.2014 14:31:38

      Pavao >> tam bude zachvilu víc RS než ryb.D

        NPavao - Profil | Čt 10.4.2014 14:22:45

        RST >> no a jestli to zvládne v tom květnu i ten Bedna /RS/, tak to bude teprv přibejvat jmen na BL:-DD

          NPavao - Profil | Čt 10.4.2014 14:04:37

          RST >> to je fakt:-)

            NRST - Profil | Čt 10.4.2014 14:03:38

            Pavao >> ee i potom bude tajnej, ti od těch zabavenejch povolenek ho neprásknou páč už tam nebudou:-)

              NPavao - Profil | Čt 10.4.2014 14:02:30

              RST >> on bude tajnej, než zabaví pár povolenek:-)))

                NRST - Profil | Čt 10.4.2014 14:02:08

                slavina >> jasan

                  NRST - Profil | Čt 10.4.2014 14:01:39

                  Pavao >> pšt on bude tajnej, tak ho nepropaluj

                    NPavao - Profil | Čt 10.4.2014 14:00:40

                    RST >> jak naskočí citrus, tak bude black list o pár jmen tučnější:-)))

                      Nslavina - Profil | Čt 10.4.2014 14:00:33

                      RST >> Když čas dovolí tak bych letos na víkend dojel.

                        NRST - Profil | Čt 10.4.2014 13:59:00

                        slavina >> neboj ty můžeš, slušní rybáři jsou u nás vítáni.

                          Nslavina - Profil | Čt 10.4.2014 13:58:11

                          RST >> tak to už k vám nepojedu Ferdo:-)

                            Ntuzemak - Profil | Čt 10.4.2014 13:57:01

                            RST >> ty bláho tomu bych fakt nevěřil,ale jo,kdo chce kam,pomozte mu tam..

                              NRST - Profil | Čt 10.4.2014 13:55:59

                              tuzemak >> nevěřil bys ale na Black listu je za ty dva roky co funguje přes 60. jmen.

                                Ntuzemak - Profil | Čt 10.4.2014 13:54:06

                                RST >> je jen dobře,že ten metr je takovej,je vidět,že si nedají pokoj..

                                  NPavao - Profil | Čt 10.4.2014 13:53:46

                                  RST >> je potřeba odplevelit jezero:-DD

                                    NRST - Profil | Čt 10.4.2014 13:52:31

                                    tuzemak >> se spolehni, sezona ještě nezačala a metr je letos sakra přísnej.

                                      Ntuzemak - Profil | Čt 10.4.2014 13:51:27

                                      RST >> určo tam ještě něco najdeš.o)))

                                        NRST - Profil | Čt 10.4.2014 13:49:41

                                        tuzemak >> JJ uklízet se musí.

                                          Červené karty: Pvl, John1, pany2