Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

tuzemak - Profil | Čt 10.4.2014 13:46:10

RST >> to je dobře,je to potřeba trochu vyčistit:o))

    RST - Profil | Čt 10.4.2014 13:24:54

    100 piv >> Jo berou, v sobotu dvě povolenky:-)

      100 piv - Profil | Čt 10.4.2014 13:22:28

      Berou aspoň už na jezeře.

        Peca076 - Profil | St 2.4.2014 20:47:50

        Na zpestření letošní Tovačovské 24. jsme mimo jiné připravili ve spolupráci s DH Baits a Carpfanatica,prezentaci nejnovějších modelů kaprařských speciálů,ručně zhotovených prutů,postavených na blancích Harryson a Century,sestavených mistry svého oboru,jakými jsou Hans Guenther Brunner s Německa a Tamás Hartmann s Madarska. Tyto pruty jsou v nabídce těch to,výše jmenovaných firem a budou k vidění a pro vážné zájemce i k vy-skoušení na této akci s polu i s novými technikami ,jako je Zig-Rig,krmné rakety ,nástrahy a návnady pro nové praktiky lovu. Přijď te rozšířit své znalosti.

          Peca076 - Profil | St 19.3.2014 12:44:42

          oživení

            Gandhi - Profil | Ne 16.3.2014 12:24:40

            hotts >> co je u tebe pěknej kapr:)zarybněny jsou velmi slušně všechny tři ale dlouhodobější pobyt je možný jen u profláklého anínského jez.

              syrus - Profil | Ne 16.3.2014 12:10:07

              hotts >> Proč se ptáš,když to máš ve svoji kartě uvedeno jako oblíbený revír?

                hotts - Profil | Ne 16.3.2014 11:57:44

                Dobrý den letos chci jet poprvé na tovačovská jezera, dival jsem se že se tovačov skládá z několika jezer které z nich by jste mi doporučili k lovu pěkných kapru s doboru zaryběností ..:) děkuji za odpovědi

                  rayen - Profil | Ne 9.3.2014 16:50:56

                  Gandhi >> Mě ta odpověď stačila:) sám si už domyslím že se určo něco tahá když se lovi:)

                    RST - Profil | So 8.3.2014 16:15:57

                    Gandhi >> Válet se budu až to tam Husa oseje trávou:-)

                      Gandhi - Profil | So 8.3.2014 16:10:26

                      RST >> už jsem dohrabal teď je řada na tobě:)

                        RST - Profil | So 8.3.2014 16:07:50

                        Gandhi >> Šlo, stačilo napsat "ANO" :-))

                        Co děláš tady nemáš náhodou hrabat?

                          Gandhi - Profil | So 8.3.2014 16:03:54

                          RST >>stručněji to nešlo :))

                            RST - Profil | So 8.3.2014 15:57:34

                            rayen >> Ano jezdí.

                              rayen - Profil | So 8.3.2014 15:57:02

                              Petruv zdar. Jezdi už někdo lovit na jezera?

                                Peca076 - Profil | Čt 6.3.2014 18:34:23

                                závod

                                  ctvrtmile - Profil | St 5.2.2014 16:12:45

                                  Jiří Hanel >> kde jsi je koupil..v cirkusu...???

                                    Dombasmen - Profil | Út 4.2.2014 18:07:46

                                    Jiří Hanel >> Pěkně jim šmakuje,klukům šupinatým.

                                      culis - Profil | So 1.2.2014 11:08:29

                                      Pekné video ako kačeny !!!

                                        king76 - Profil | So 1.2.2014 0:33:32

                                        Jiří Hanel >> mi to dneska šlo spustit,

                                          Červené karty: Pvl, John1, pany2