Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

N-bedna- - Profil | Pá 31.1.2014 19:51:02

Jiří Hanel >> Ahoj Jiříku chceme ti poděkovat za odkaz.:-)
Kterýsi sem vložil asi stokrát.Fungoval perfektně jen si s tebe děláme všichni srandu.
A kdyby jsi se chtěl na někohoo naštvat tak věř,že toho kdo to vymyslel nikdy neprásknem,on by nám to Zindys neodpustil.:-)

    Nsyrus - Profil | Pá 31.1.2014 19:39:53

    Jiří Hanel >> Tak ti dík.Ted je tady se mnou mladej maxa a ten tvůj odkaz mě to přesměroval na nějaký lesbičky.

      N-bedna- - Profil | Pá 31.1.2014 19:37:08

      Jiří Hanel >> Hej Juro mě to přepojilo na nějaký ruský stránky a chce to číslo kreditky,co to je?

        Nctvrtmile - Profil | Pá 31.1.2014 19:34:47

        Jiří Hanel >> tak dík,teď se na tom noťasu spustil antivirus...?§§

          NPeca076 - Profil | Pá 31.1.2014 19:34:11

          Jiří Hanel >> nejde to

            Nksanda - Profil | Pá 31.1.2014 19:33:40

            Jiří Hanel >> me to nejede

              Nsyrus - Profil | Pá 31.1.2014 19:32:11

              Jiří Hanel >> mě to nejede.stránka nenalezena

                NJiří Hanel - Profil | Pá 31.1.2014 19:28:15

                Zindys >> tak to je asi nejak zablokovany skoda. diky za info

                  Nctvrtmile - Profil | Pá 31.1.2014 19:27:14

                  Zindys >> mě to fachčí...

                    NZindys - Profil | Pá 31.1.2014 19:25:49

                    Jiří Hanel >> Stránka nenalezena.

                      NJiří Hanel - Profil | Pá 31.1.2014 19:24:56

                      zdarec, prosim o zkouknuti tohohle videa at se posunu kousek dal v zebricku. diky kapr ji ze lzice varenou psenici. koukejte –http://www.natocvideo.cz/videa/videa/kapr-ji-ze-lzi​ce/

                        NPavao - Profil | Pá 31.1.2014 17:09:29

                        eifi >> proč se to dělá, to chápu, ale když vidím ty minikamínky, tak jsem na to zvědav, až bude dílo hotovo:-)

                          Neifi - Profil | Pá 31.1.2014 16:55:56

                          Pavao >> Břehy jezera takovou udržbu nutně potřebují, tak je fajn že se seženou peníze na materiál a ochotní lidi, kteří dají ruku k dílu i v takové zimě.

                            NPavao - Profil | Pá 31.1.2014 16:48:18

                            Peca076 >> docela jsem zvědav, jak to bude vypadat, až to bude hotový! Klobouk dolů před tvým zápalem pro toto jezero!

                              NGandhi - Profil | Pá 31.1.2014 16:11:07

                              Jiří Hanel >> stránka nenalezena

                                NJiří Hanel - Profil | Pá 31.1.2014 15:22:49

                                zdarec, prosim o zkouknuti tohohle videa at se posunu kousek dal v zebricku. diky kapr ji ze lzice varenou psenici. koukejte – www.natocvideo.cz/…ji-ze-lzice/

                                  Njudas.d - Profil | Pá 31.1.2014 2:05:16

                                  Drahoš >> ale prd přilby ale hlavně grily:-)

                                    NDrahoš - Profil | Čt 30.1.2014 21:03:54

                                    Zindys >> jj:o)) a kurz Kamzíka:o)) ale je to potřeba:o)) vím jak nám za deset let stratila pláž na Mlýnech:o))

                                      NZindys - Profil | Čt 30.1.2014 21:01:27

                                      Drahoš >> A lana... Takže vlastně kompletní horolezeckou výbavu. :o)

                                        NDrahoš - Profil | Čt 30.1.2014 20:58:11

                                        RST >> :o)) myslím že bude brzo poviná výbava naloketníky a nákoleníky:o)) a přilby:o))

                                          Červené karty: Pvl, John1, pany2