Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

NPeca076 - Profil | Čt 30.1.2014 20:32:45

Drahoš >> pokud je rybář nešika tak já za to nemůžu)))

    NRST - Profil | Čt 30.1.2014 19:54:31

    syrus >> Každej bagr je na ho.no žere naftu za Pecovy, kdežto vy žerete tlačenku za svoje:-))))

      Nsyrus - Profil | Čt 30.1.2014 19:34:23

      Pavao >> To je jebka.Ten bagr je lepší.Je to mrštný,rychlí a podělá to práce,že sem nechápal.

        NPavao - Profil | Čt 30.1.2014 19:30:14

        Peca076 >> toto dostat tam, kam chceš, to teda nebude žádná prdel:-) Najmi si tohle.

          NRST - Profil | Čt 30.1.2014 19:26:58

          Drahoš >> Kup si plechovej člun a máš klid.

            Nsyrus - Profil | Čt 30.1.2014 19:23:10

            Drahoš >> Budem si hrát na kamzíky:)))

              NDrahoš - Profil | Čt 30.1.2014 18:50:57

              Peca076 >> to bude zlomených noh a jiných částí těla:o)) nedej bože prorazených člunů:o))

                Nksanda - Profil | Čt 30.1.2014 18:12:46

                Peca076 >> ok, tak pak napis mam pres zimu docela cas tak pomuzu :-)

                  NPeca076 - Profil | Čt 30.1.2014 17:57:33

                  ksanda >> to ještě nevím musí navozit vše pak strategije a pak to vypukne

                    Nksanda - Profil | Čt 30.1.2014 17:54:37

                    Peca076 >> cus, kdy bude brigada, kdyz bude treba rad pomuzu? :-)

                      NPeca076 - Profil | Čt 30.1.2014 17:44:39

                      rhinitisX >> oprava břehů

                        NrhinitisX - Profil | Čt 30.1.2014 17:43:33

                        Chlapi k čemu ten návoz?

                          NPeca076 - Profil | Čt 30.1.2014 17:38:50

                          jj

                            NPeca076 - Profil | Čt 30.1.2014 17:36:13

                            jj

                              NPeca076 - Profil | Čt 30.1.2014 17:35:14

                              dnes

                                NPeca076 - Profil | Čt 30.1.2014 17:34:27

                                tak už se naváží

                                  Njudas.d - Profil | Čt 30.1.2014 9:53:03

                                  Peca076 >> to máš silnou pálenku:-))

                                    NPeca076 - Profil | Čt 30.1.2014 9:45:09

                                    Tom.as2.0.0.0. >> 80%

                                      NDonChose - Profil | Čt 30.1.2014 9:41:04

                                      Tom.as2.0.0.0. >> Není.

                                        NTom.as2.0.0.0. - Profil | St 29.1.2014 19:39:55

                                        Byl někdo na anníně, už je to komplet pod ledem?

                                          Červené karty: Pvl, John1, pany2