Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

NRST - Profil | Po 27.1.2014 20:07:16

Luděk Černý(Lc1) >> Dědku:-)

    Neifi - Profil | Po 27.1.2014 20:05:55

    Luděk Černý(Lc1) >>Jsem prostě popleta :-) Dan musel koukat co to jsem za blázna. :-)

      NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Po 27.1.2014 17:22:02

      eifi >> Pěkné fotky) Prý jsi si mě spletl, zas tak mladý nejsem)

        Neifi - Profil | Po 27.1.2014 14:01:40

        Včerejší procházka kolem jezera. Už brzy bude jezero celé pod ledem..Foceno mobilem, tak kvalita fotek nic moc.

          NTom.as2.0.0.0. - Profil | So 25.1.2014 20:12:43

          syrus >> odchod :-)))

            Njudas.d - Profil | So 25.1.2014 19:59:16

            syrus >> mazej

              Njudas.d - Profil | So 25.1.2014 19:58:47

              Dombasmen >> Blanku nebrat!!!na to ryby nejdou,na Blanku jsou experti pepíci a unca:-))

                Nsyrus - Profil | So 25.1.2014 19:56:44

                Tom.as2.0.0.0. >> Dovolte mi odejít.

                  NTom.as2.0.0.0. - Profil | So 25.1.2014 19:32:31

                  Dombasmen >> tak je to správné, tak to má být

                    NDombasmen - Profil | So 25.1.2014 19:12:27

                    Tom.as2.0.0.0. >> Kázeň musí být!!!

                      NTom.as2.0.0.0. - Profil | So 25.1.2014 19:06:51

                      Dombasmen >> to je dobře

                        NDombasmen - Profil | So 25.1.2014 18:53:01

                        judas.d >> Hanku neznám,tak Ti splaším Blanku!

                          Njudas.d - Profil | So 25.1.2014 18:50:55

                          Dombasmen >> letos to dáme když tak po mě toužíš:-)))Bedna mě dluží dost mýdlových peletek zn.Hanka tak budem mít čím krmit:-))

                            NDombasmen - Profil | So 25.1.2014 18:42:53

                            judas.d >> Někdy se ukaž a dáme těm kamarádům "šupinatým" na frak!!!

                              Njudas.d - Profil | So 25.1.2014 18:17:13

                              Dombasmen >> to my víme už dlouho:-)))

                                NDombasmen - Profil | So 25.1.2014 17:40:06

                                judas.d >> Jseš dobrej,pane Foxi Muldere!

                                  NDombasmen - Profil | So 25.1.2014 17:20:45

                                  Tom.as2.0.0.0. >> Už se na všem pracuje.

                                    Njudas.d - Profil | So 25.1.2014 17:08:05

                                    Tom.as2.0.0.0. >> je to hospodskej,chodil jsem tam na pivko i na jídlo.Informace mají cenu zlata chlapče:-))

                                      NTom.as2.0.0.0. - Profil | So 25.1.2014 8:37:03

                                      RST >> ok

                                        Červené karty: Pvl, John1, pany2