Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

NPeca076 - Profil | St 5.12.2012 10:58:45

(bedna) >> máš sz

    N(bedna) - Profil | St 5.12.2012 10:27:34

    Tom.as2.0.0.0. >> Ne ta tam je teď nefunkční a navíc tam málokdy v zimě chytám jdu do stromů.

      NTom.as2.0.0.0. - Profil | St 5.12.2012 10:13:41

      (bedna) >> kde chceš lapnout, na kamínky k vůli elektrice?

        N(bedna) - Profil | St 5.12.2012 10:13:07

        Právě přemýšlím jestli vezmu sebou zase Datana Fofriče,ale pro změnu mě nefunguje od včerejška net doma a tak budu přinucen velmi násilnickým způsobem chtě nechtě jej nechat doma.-)-)-)

          N(bedna) - Profil | St 5.12.2012 10:09:33

          Tom.as2.0.0.0. >>Zítra tak kolem obeda.

            NTom.as2.0.0.0. - Profil | St 5.12.2012 10:09:00

            (bedna) >> kdy vyrážíš?

              NTom.as2.0.0.0. - Profil | St 5.12.2012 10:08:07

              Drahoš >> sníh odklizen:-)

                NTom.as2.0.0.0. - Profil | St 5.12.2012 10:07:24

                (bedna) >> čekal jsem co z Tebe vyleze, zase jsi nezklamal :-), sníh jsem uklidil, tak v pátek můžu vyrazit, snad.

                  NDrahoš - Profil | St 5.12.2012 9:10:42

                  Tom.as2.0.0.0. >> srabe_o)) vojsko si umí vždy poradit:o))) když chce:o))

                    N(bedna) - Profil | St 5.12.2012 9:03:57

                    Tom.as2.0.0.0. >> Výmluvy,výmluvuy!
                    Taková kontrolní otázka soudruhu,víš proč se soudruzi ze Sovětského svazu přes takovéto problémy dostali?
                    Protože jim to politicky myslelo.-)-)-)-)
                    Hele kdyby něco tak mě v pátek brnkni a já ti to přijedu z toho svahu pomoc shodit,co bych pro tebe neudělal.

                      NTom.as2.0.0.0. - Profil | St 5.12.2012 7:22:36

                      Gandhi >> to by byla její smrt:-)

                        NGandhi - Profil | Út 4.12.2012 23:44:30

                        Tom.as2.0.0.0. >> corsa to zvládne:)))

                          NTom.as2.0.0.0. - Profil | Út 4.12.2012 20:33:18

                          (bedna) >> Tak nevím nevím, jestli pojedu na víkend na ryby, jedině, že by ke mě přijel pán, který má auto s pohonem všech kol a tuningovým výfukem a pomohl mi ze sněhu vytáhnout karavan :-)

                            N(bedna) - Profil | Po 3.12.2012 19:18:42

                            RST >> Jako teď jsem se čuměl a já tu mám 1088 příspěvků,teď už vlastně1089.
                            Au, jdu si z toho odpočinout.

                              N(bedna) - Profil | Po 3.12.2012 19:16:52

                              RST >> Tolik panáků seženu,ale vy budete takový srágory,že to nevypijete.-)-)
                              Dovezu Jack Daniels od červenýho draka a chci vidět kdo z vás si dá.A takový kecy,že to není ono neberu.
                              Všichni kdo si dali ,dodneška tvrdí,že lepší už v životě neuvidí.-)-)-)-)

                                NRST - Profil | Po 3.12.2012 19:16:11

                                Peca076 >> Tak to nějakou kačku ušetří.

                                  NPeca076 - Profil | Po 3.12.2012 19:12:57

                                  RST >> bedna si svoje počítat nebude

                                    NZindys - Profil | Po 3.12.2012 19:02:46

                                    RST >> no to je fakt, zas nemůžeme Bednu zrujnovat

                                      NRST - Profil | Po 3.12.2012 19:00:52

                                      Zindys >> Stačí panák, nebuď hamoun a počítej. 0,05 l x 10 000 = 500 litránků.

                                        NZindys - Profil | Po 3.12.2012 18:58:04

                                        RST >> jeden příspěvek = jeden litr ? to by šlo :o)))

                                          Červené karty: Pvl, John1, pany2