Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

NRST - Profil | Po 3.12.2012 18:52:29

(bedna) >> Gratuluju k lovu šťastné 10 000:-) a jako správný lovec by jsi měl podělovat všem tady diskutujícím. Nemusíš děkovat slovně, stačí když ukážeš že jsi chlap a všem nám tady koupíš po panácích Jacka Danielse, každému tolik kolik má v této diskusi příspěvků:-)

    N(bedna) - Profil | Po 3.12.2012 16:27:25

    TOPR >> Sem dvě noci a dva dny nespal,abych to chytl.-)

      NTOPR - Profil | Po 3.12.2012 16:26:42

      (bedna) >> gratulace tobě že jsi si to uhlídal -:)

        N(bedna) - Profil | Po 3.12.2012 16:22:24

        Ty jo 10000-tej zápis,už bych to tady celý smazal.-)-)-)

          NTom.as2.0.0.0. - Profil | Po 3.12.2012 16:10:18

          bruzkin >> kapři neberou, s dravcema je to lepší

            Nbruzkin - Profil | Po 3.12.2012 15:11:31

            Jak to tepe na Anníně, jde to alespoň trošku?

              NPany1 - Profil | Po 3.12.2012 14:06:45

              Tolik prani jsem mel ani jedno nesplneno nevadi jedu dal Petruv zdar

                NTom.as2.0.0.0. - Profil | So 1.12.2012 18:34:37

                Drahoš >> jj, to je on, dacan jeden:-)

                  NDrahoš - Profil | So 1.12.2012 8:43:10

                  Tom.as2.0.0.0. >> myslíš toho němce co vše schovává?.))))

                    Nbart.bm - Profil | Pá 30.11.2012 21:43:48

                    LovecP >> bych řek od malé laguny

                      NTom.as2.0.0.0. - Profil | Pá 30.11.2012 20:26:37

                      Drahoš >> spát můžu doma, takže Lobodice nebrat :-) jedině až na jaře. S teplomilnou vodou musím opatrně, poslední dobou z ní mám Alzhaimra a pak mi kradou věci:-)

                        NGandhi - Profil | Pá 30.11.2012 20:18:41

                        Drahoš >> bohudík jo :))v noci se má chrnět a ne bloudit na vodě

                          NDrahoš - Profil | Pá 30.11.2012 20:11:28

                          Gandhi >> No právě Nikde se tak dobře nevyspím jak na Dombasu:o)) Ale prej si na tom obdobně:o))

                            NGandhi - Profil | Pá 30.11.2012 20:09:45

                            Drahoš >> tak u tebe je ta jistota spánku všude:)))

                              NDrahoš - Profil | Pá 30.11.2012 20:06:17

                              Tom.as2.0.0.0. >> tak se tam potkáme:o)) doufám:o)) vezmu nějakou teplomilnou vodu:o)) U Lobodic bude jistota spánku:o))

                                NDrahoš - Profil | Pá 30.11.2012 20:05:37

                                (bedna) >> nesváděj to na zmetky:o)))

                                  NTom.as2.0.0.0. - Profil | Pá 30.11.2012 19:08:39

                                  (bedna) >> tak teplo mám raději než zimu, ale to mě neodradí a navíc v karavanu je jak doma, takže v pátek jedu, tak mi tam drž fleka a nééé někde u Lobodic:-)

                                    NTom.as2.0.0.0. - Profil | Pá 30.11.2012 19:05:21

                                    Drahoš >> jedu, vyrážím v pátek dopoledne

                                      Nhornik1970 - Profil | Pá 30.11.2012 19:01:23

                                      (bedna) >> a cotakhle lkt 81 turbo nebo podobnej stroj a ohledne toho vercajku na kopání tak já jsem poloviční jak ty alámu vše tak že mě už nikdo nechce nic ani pujčit

                                        N(bedna) - Profil | Pá 30.11.2012 18:06:54

                                        Drahoš >> Jako ty myslíš,že Tomáš by jel na ryby,když je míň jak deset stupňů?
                                        Vždyť je zaměstnán u České armády,a ti jezděj bojovat jen tam kde je teplo,(Jugoslávie,Afgánistán,Irák),kdyby byla válka v Grónsku nebo na sibiři,a tak tam českou vlajku neuvidíš.-)-)-)-)
                                        A s rybama je to samý.-)-)-)

                                          Červené karty: Pvl, John1, pany2