Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

Drahoš - Profil | St 5.12.2012 17:18:29

LovecP >> jasán . Hokejkou budu zakrmovat odpal:o)) Bude alespoˇn rychlejší zanáška:o)))

    LovecP - Profil | St 5.12.2012 17:14:39

    Peca076 >> vemu ten ořech a zavolám ti doladíme ty vrata

      Peca076 - Profil | St 5.12.2012 17:12:11

      LovecP >> doporučuju si je vzít

        LovecP - Profil | St 5.12.2012 17:11:01

        Drahoš >> tak rovnou utop celej navíják a bereš aj brusle

          Drahoš - Profil | St 5.12.2012 17:08:32

          LovecP >> JJ. Slib splnil:o)) zítra ji zase utopím:o)) ale to by mne asi jeblo:o))

            LovecP - Profil | St 5.12.2012 17:06:06

            Drahoš >> A už máš tu matku na navíják

              Drahoš - Profil | St 5.12.2012 17:04:10

              LovecP >> Nemusíš Mám to dobré od Maryše:o)))Nabídnem:o))

                Tom.as2.0.0.0. - Profil | St 5.12.2012 16:59:43

                LovecP >> stane se :-)

                  LovecP - Profil | St 5.12.2012 16:56:17

                  Tom.as2.0.0.0. - No par panaku slivovice a aj si nic nepamatuješ

                    Tom.as2.0.0.0. - Profil | St 5.12.2012 16:39:38

                    LovecP >> to už dávno chrápu, mě nevzbudíš :-)

                      LovecP - Profil | St 5.12.2012 16:28:26

                      Tom.as2.0.0.0. >> jak chceš u tebe se stavín o pulnoci

                        LovecP - Profil | St 5.12.2012 16:27:40

                        (bedna) >> ty mě máš pěkně přečtenýho

                          LovecP - Profil | St 5.12.2012 16:27:09

                          Drahoš >> tak ja si dovezu svoje

                            Tom.as2.0.0.0. - Profil | St 5.12.2012 15:33:05

                            (bedna) >> to spíš falešný záběry, na to je expert

                              (bedna) - Profil | St 5.12.2012 15:06:38

                              LovecP >> Stejně to zas nevydržíš a aspoň potočíš kličkou u břehu.-)-)-)-)

                                Drahoš - Profil | St 5.12.2012 15:02:59

                                LovecP >> Kafe nemáme:o))))

                                  LovecP - Profil | St 5.12.2012 15:01:26

                                  (bedna) >> Stavím se za váma na kafe

                                    Drahoš - Profil | St 5.12.2012 12:54:18

                                    Tom.as2.0.0.0. >> vidíš když se chce:o)))

                                      Kony777 - Profil | St 5.12.2012 11:47:00

                                      Tak co kluci jezdí ještě někdo na kapry nebo už jen štiková kampan??? :-D

                                        Tom.as2.0.0.0. - Profil | St 5.12.2012 11:33:56

                                        (bedna) >> ok, sednu na to místo vedle, jak jsem byl minule.

                                          Červené karty: Pvl, John1, pany2