Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

N(bedna) - Profil | Pá 30.11.2012 18:02:41

Drahoš >> Já mám na nářadí smůlu.Já vždycky koupím nějaký zmetkový zboží,mě se takový věci stávají poměrně často.-)-)-)

    NDrahoš - Profil | Pá 30.11.2012 16:29:59

    Tom.as2.0.0.0. >> Bednovi bych do pazůr dostat nechtěl Když láme i nezlomitelné:o)))

      NDrahoš - Profil | Pá 30.11.2012 16:28:55

      Tom.as2.0.0.0. >> co příští víkend na zmrzlého kapra nepojedeš?.)

        NTom.as2.0.0.0. - Profil | Pá 30.11.2012 14:05:05

        (bedna) >> takovej pěknej rýč a Ty ho zničíš :-) Byl ještě viděl kamaráde, co úžas dokáže :-)

          N(bedna) - Profil | Pá 30.11.2012 12:23:54

          Tom.as2.0.0.0. >> Tak dneska to šlo líp,dneska to odnesl jen nezničitelný rýč Fiskars.Jsem trochu zabral a praskla rukojeť.(Jsem zvědavej co řeknou v mountfieldu u reklamace-) )
          Ani tu hydrauliku jsem dneska nepoužil,byly otrošku výš a hned to bylo poznat.Ještě dva a hotovo.-)-)-)
          UAZ by na tom tancoval jak drak ve větru na špagátu.A nebo by si navíjel a navíjel a ze skruže bych musel ještě vykopávat UAZa.-)-)-)

            NTom.as2.0.0.0. - Profil | Pá 30.11.2012 7:29:09

            (bedna) >> kdybych neměl uaza v opravě, ukázal bych Ti co dokáže :-)

              N(bedna) - Profil | Pá 30.11.2012 7:12:34

              Jiří Hanel >> Neexistuje naviják co by to vytáhl.-)-)-)Dnes jsem celou noc přemýšlel jak na to a jdu zkusit hydrauliku.Narvu tam pojezdovej hever pod auto a uvidíme.Sice mám jen do tří tun,ale snad to bude lepší.-)

                NJiří Hanel - Profil | Pá 30.11.2012 0:55:36

                (bedna) >> navijak setri spojku.

                  NTom.as2.0.0.0. - Profil | Čt 29.11.2012 22:36:44

                  Dnes brali dravci poctivě, 4 záběry během hodiny (štička,dva okyši 35+,candátek), ale ne na vláčku, ale na podvodní splávek. Sice všechno malý, ale aspoň byla zábava a větr brutální.

                    N(bedna) - Profil | Čt 29.11.2012 18:41:02

                    Dombasmen >> Chtěl bych zejtra odpoledne se tam zastavit,ale v každým případě ti zavolám než tam pojedu.

                      NDombasmen - Profil | Čt 29.11.2012 18:33:36

                      (bedna) >> Čus draku.Byl jsem se dnes podívat u vody a vláčet se dnes snad ani nedalo,protože celkem slušně foukalo.Dva borci byli zaparkovaní u břehu přímo v koutě pod zahrádkama a jestli dnes vůbec vyrazili na vodu,tak to netuším.Ale jinak pánvičkáři byli opět vytrvalí.Jo,prosím Tě,dorazíš zítra do Tovačova?Potřeboval bych dořešit tu loď.

                        N(bedna) - Profil | Čt 29.11.2012 16:37:40

                        RST >> Ani nevíš kolikrát jsem se dneska pro tu věc modlil,ať ji někdo donese a v jakýmkoliv množství.-)-)-)-)

                          NRST - Profil | Čt 29.11.2012 16:32:37

                          (bedna) >> A proč nepoužiješ dar přítele Nobela??

                            N(bedna) - Profil | Čt 29.11.2012 16:28:28

                            LovecP >> Tý vole,mě se dneska klepou pastelky,že se bojím jít vychcat,abych se neudělal a ty by jsi chtěl jít vláčet.-)-)-)
                            Dneska jsem začal dolovat ty pařezy z těch skruží u tesca a původně jsem chtěl stihnout dneska přesadit tři stromy a jsem rád,že jsem zvládl dva.Přetrhl jsem dvě ocelový lana,30 metrů horolezeckýho lana je naškubaný v popelnici po metru,lešeňová trubka do pravýho úhla,zlomenej rýč,lopata a násada od krumpáče a spojka ve fronteře určitě nesplní předepsanou životnost,smrdí i teď a to su už dvě hodiny doma.
                            .Normálně mám strom přesazenej lážo-plážo 45 minut teď jeden 3 a půl hodiny.Humus a ještě mě zbejvaj čtyři u Mc Donalda.
                            Necítím zápěstí,záda a ruce maj klepoticu,že chytnout vláčák spustit kopyto 3 metry pod hladinu,tak nadskakuje nad ni.-)-)-)-)

                              NLovecP - Profil | Čt 29.11.2012 16:18:09

                              (bedna) >> kdy pojedeme vláčet

                                N(bedna) - Profil | Čt 29.11.2012 16:15:32

                                Taky jsem teď na to právě čuměl,jak péro z gauče a přemýšlel,kde se vzaly ty kopce.-)-)-)
                                Mám holt dneska formu jako každej den,inteligence na nule a ke zlepšení dojde až 30-týho února.-)-)-)

                                  NPortos - Profil | Čt 29.11.2012 16:11:23

                                  Zindys >> musíš příště zabrat:-) Bez tréningu není šampiona! .-)

                                    NLovecP - Profil | Čt 29.11.2012 16:11:02

                                    Frenky1451 >> není to náhodou śedmička z kempu

                                      NZindys - Profil | Čt 29.11.2012 16:09:31

                                      Portos >> kua, o 9 sekund pomalejší :o((

                                        NZindys - Profil | Čt 29.11.2012 16:08:34

                                        (bedna) >> nejsem si jistej, ale mě teda ta voda v pozadí jako Tovačov nepřipadá :)

                                          Červené karty: Pvl, John1, pany2