Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

Portos - Profil | Čt 29.11.2012 16:08:25

(bedna) >> nerad bych se pletl, ale to pozadí mi zrovna dvakrát nepřipomíná Tovačov...

    (bedna) - Profil | Čt 29.11.2012 16:07:10

    Frenky1451 >> Hezkýýýýýýýýý, dík.
    Teď by mě zajímalo vyjádření Pecu alias Husu jestli jde o stejnýho kapra co chytl Pavel na trubkách.
    Jestli jsou dva a nebo jde o toho samýho.

      Frenky1451 - Profil | Čt 29.11.2012 16:03:31

      99cm,20,8kg

        (bedna) - Profil | Čt 29.11.2012 15:47:08

        Pany1 >> Můžu se zeptat kolik měřil ten kapr nahoře,prosím Tě?

          Pany1 - Profil | Čt 29.11.2012 15:25:43

          Ahoj kdo je znas krasnejsi

            Pany1 - Profil | Čt 29.11.2012 15:08:35

            Ano neni to tak davno a prece dlouho

              masher88 - Profil | Čt 22.11.2012 17:46:14

              ahoj po 3 dnech na tovačově nej kapr 14kg.Bylo tam skvěle jen to chtělo opar dni déle :-) počasi dobre krom te mlhy to byl celkem adrenalin :-D

                Peca076 - Profil | Po 19.11.2012 21:02:50

                RST >> no právě

                  RST - Profil | Po 19.11.2012 20:58:40

                  Peca076 >> není pepa nemá pickupa ale kombajna.

                    Peca076 - Profil | Po 19.11.2012 20:55:37

                    RST >> kdo tam je

                      RST - Profil | Po 19.11.2012 20:46:51

                      Tom.as2.0.0.0. >> Teď je na tovačově, pickup stál kousek od hovna.

                        Gandhi - Profil | Po 19.11.2012 20:46:24

                        Tom.as2.0.0.0. >> mám na něho tel tak jsem mu hned cinkl:) dík za radu:))

                          Tom.as2.0.0.0. - Profil | Po 19.11.2012 20:45:31

                          Gandhi >> kua to je rychlost:-)

                            Gandhi - Profil | Po 19.11.2012 20:43:58

                            Tom.as2.0.0.0. >> tak už su s ním domluvenej zítra mi dá vědět asi to vezme:))

                              Tom.as2.0.0.0. - Profil | Po 19.11.2012 20:38:43

                              Gandhi >> jo, myslím, že se jmenuje Pepa

                                Gandhi - Profil | Po 19.11.2012 20:37:35

                                Tom.as2.0.0.0. >> no asi je:))mě je to jedno komu to prodám když se neumí vyžvejknout jeho smůla mohl mět na pár let vystarany:))myslíš pepu slavíka?

                                  Zindys - Profil | Po 19.11.2012 20:36:06

                                  Gandhi >> škoda :o(

                                    Gandhi - Profil | Po 19.11.2012 20:35:39

                                    Zindys >> za ty prachy dostaneš jedno veslo a možná pumpu:))

                                      Zindys - Profil | Po 19.11.2012 20:33:37

                                      Gandhi >> kolik je cena pro mě ? víc jak dva litry si nemůžu dovolit :o))

                                        Tom.as2.0.0.0. - Profil | Po 19.11.2012 20:33:16

                                        Gandhi >> ten mikbaits, to je jelito, to není možný. Teď jsem si vzpomněl, že sháněl člun kámoš od Neči, jezdí bílou feldou kombi, zkus to pořešit přes Neču.

                                          Červené karty: Pvl, John1, pany2