Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

NGandhi - Profil | Po 19.11.2012 20:30:20

Kdyby měl někdo zájem tak prodávám Yama na ceně se určitě domluvíme:))

    NZindys - Profil | Po 19.11.2012 20:29:02

    (bedna) >> :o))))))))))))))

      N(bedna) - Profil | Po 19.11.2012 20:28:27

      Zindys >> Tenisák brát nemusíš,mám na tažným a zakousnout se můžeš už za zahrádkama.-)-)-)

        NZindys - Profil | Po 19.11.2012 20:27:09

        (bedna) >> ok, domluveno. tenisák si vemu svůj, ať nenadáváš, že tě to zas stálo peníze :o)))

          N(bedna) - Profil | Po 19.11.2012 20:23:00

          Zindys >> No já tě jářku pravda vezl,ale tu pokutu padesát korun od policajtů co sem dostal za to,že nemám oddělen prostor mřížkou mezi kabinou a prostorem kdesi seděl ty a bez náhubku ti jen tak nezapomenu.
          Příště tě vysadím už u Timpa a ty to doběhneš za tenisákem co ti hodím.-)-)-)

            NZindys - Profil | Po 19.11.2012 20:19:12

            (bedna) >> :o))))))))))))))))))))) bedna bedna....

              N(bedna) - Profil | Po 19.11.2012 20:17:47

              On to totiž málokdo ví,ale Zdena je ve skutečnosti tvor z Alfa kentaury.
              Přes léto to úspěšně maskuje použitím nástrojů firmy gillett,ale jak obroste zimní srstí i gillett si neví rady.
              No a pak se není čemu divit,že u Ghándího je to už bez breberek.-)-)-)

                NZindys - Profil | Po 19.11.2012 20:13:37

                RST >> ne, zatím jsem narazil na takové dobráky jako je Bedna nebo Peca, že jsem díky nim mohl ušetřit za ty lístky :o)

                  NRST - Profil | Po 19.11.2012 20:11:55

                  Zindys >> To proto že tě nevzali.... Nepomohli ani ty dva dospělé lístky.

                    NZindys - Profil | Po 19.11.2012 20:09:05

                    (bedna) >> až na to že jsem letos ještě nejel z Tovačova dom busem :o))

                      N(bedna) - Profil | Po 19.11.2012 20:01:13

                      RST >> To já né to zvládl Zindys.
                      Jak minule jel dom autobusem,tak si musel místo běžnýho dětskýho lístku,koupit dva dospělí,aby se dostal dom.-)-)-)

                        NRST - Profil | Po 19.11.2012 19:52:30

                        (bedna) >> No to je velká pravda, šak ty filcky co jsi odtamtud vyhnal ještě teď běhají kolem jezera:-)

                          N(bedna) - Profil | Po 19.11.2012 19:51:17

                          RST >> My co jsme přežili aspoň jednu noc u Ghándího v karavanu,na takový věci rukavice nepotřebujeme.-)-)-)

                            NZindys - Profil | Po 19.11.2012 19:49:52

                            (bedna) >> šňůra ti nepomůže. jsou to lidožravý kufry

                              NRST - Profil | Po 19.11.2012 19:48:55

                              (bedna) >> Spíš gumovy rukavice

                                N(bedna) - Profil | Po 19.11.2012 19:47:30

                                RST >> Tak to abych si vzal silnější šňůru.-)

                                  NRST - Profil | Po 19.11.2012 19:43:19

                                  (bedna) >> Nechoď vláčet na Troubky, plavou tam kufry a při tvém štěstí..........

                                    N(bedna) - Profil | Po 19.11.2012 19:40:07

                                    Tom.as2.0.0.0. >> Jo,jo vláčka je vláčka.Mě už ani tak nebaví vyvláčet štiku,okouna a jiný ryby,já si už vyvláčel veslo k člunu,schodek před karavan,jsem zvědavej co to bude příště.-)

                                      NTom.as2.0.0.0. - Profil | Po 19.11.2012 18:40:33

                                      (bedna) >> na kapra ani potah, tak jsem to sbalil a jel na druhou stranu od Tovačova vláčet, tam jsem lapl jednu menší štiku,okouna,candát se mi setřepal pod nohama a docela dost nedobraných záběrů, vláčka mě začíná bavit. Jo a na karlíčku jsem nachytal plno rybek, tak mám dostatečnou zásobu do konce roku.

                                        N(bedna) - Profil | Po 19.11.2012 15:59:24

                                        Tom.as2.0.0.0. >> Hele ty přírůstku,chytl jsi něco a nebo jsi zase Uncoval.-)

                                          Červené karty: Pvl, John1, pany2