Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

NTom.as2.0.0.0. - Profil | Ne 18.11.2012 21:16:53

Tomajo >> jak už bylo řečeno, přírustky na Tovačově jsou markantní:-)

    NTomajo - Profil | Ne 18.11.2012 20:48:08

    Gandhi >> sakra 3 kila za rok je celkem dost. Asi se dobře nabaštil :-)

      Njudas.d - Profil | Ne 18.11.2012 20:34:00

      Gandhi >> tak kolik si toho polapal?

        NGandhi - Profil | Ne 18.11.2012 20:31:54

        Tomajo >> cca 18,5

          NTomajo - Profil | Ne 18.11.2012 20:29:37

          LovecP >> pěkná fiš. Tu je foto z loňska. Kolik vážil letos? http://www.carpmaraton.cz/index.php?den=2011-09-22&​rocnik=2011&skip=2

            NLovecP - Profil | Ne 18.11.2012 19:43:48

            Díky všem byla to paráda lepší konec sezony sem si nemohl přát

              NDejvL - Profil | Ne 18.11.2012 18:25:01

              LovecP >> krásnej lysoň, gratulace pane!:)

                NDrahoš - Profil | Ne 18.11.2012 17:53:22

                Gandhi >> tak jsi se dočkal:o)) Konečně jsi se začal modlit a sv Petr tě vyslyšel:)) gratulace..Tak každé ráno třikrát otčenáš a máš to v suchu:))

                  NDrahoš - Profil | Ne 18.11.2012 17:46:19

                  Dombasmen >> JJ mám to v plánu tak behem 14dní:) doufám že to klapne matka už je doma(z navijáku:o))) Tu kontrolu jsem myslel doslova:)) a do naha:)))

                    NDrahoš - Profil | Ne 18.11.2012 17:44:59

                    LovecP >> lysec je famozní:o)) Gratulace.)

                      NTom.as2.0.0.0. - Profil | Ne 18.11.2012 17:39:10

                      LovecP >> pěkná práce, příště očistit nehty od barvy:-)

                        NLovecP - Profil | Ne 18.11.2012 11:45:09

                        Lysák

                          NLovecP - Profil | Ne 18.11.2012 11:44:33

                          Tak sem doma z poslední výpravy celkem se dařilo za výkend 9 kousku nej 87 lysec a 85 šupík

                            Nbart.bm - Profil | Ne 18.11.2012 11:22:40

                            (bedna) >> tahle je extra pro tebe a tvůj USB modem :))))))))
                            http://www.youtube.com/watch?v=8IIONmzgHgY

                              NJiří Hanel - Profil | Ne 18.11.2012 0:30:36

                              na mamuta

                                Njudas.d - Profil | So 17.11.2012 21:10:44

                                Drahoš >> kdy pojedeš že bych se stavil s hůlkama zavzpomínat?

                                  NDombasmen - Profil | So 17.11.2012 20:45:32

                                  Drahoš >> Čus Drahošu.Vše náhodou dopadlo dobře,až jsem byl překvapen.Jo a prý se k nám chystáš na rybačku,tak Tě rád uvidím.

                                    Njudas.d - Profil | So 17.11.2012 20:23:16

                                    (bedna) >> luxus,jen lovec se tváří jak kdyby se zrovna probudil:-))))
                                    Ghandi-velká gratulace....

                                      N(bedna) - Profil | So 17.11.2012 20:02:44

                                      No konečně.To jsou oni.-)

                                        Červené karty: Pvl, John1, pany2