Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

(bedna) - Profil | So 17.11.2012 19:58:12

judas.d >> tak jo tak foto

    judas.d - Profil | So 17.11.2012 19:55:17

    (bedna) >> no nevím,to víš štěteček váleček a fakturu máš za pět litrů:-))))

      (bedna) - Profil | So 17.11.2012 19:42:16

      nejde to. poslední pokus a kdyžto nevyjde tak ho prosím tě Dušane aspoň nakresli.-)

        RST - Profil | So 17.11.2012 19:39:48

        (bedna) >> Omlať jim ten modem o palicu.

          (bedna) - Profil | So 17.11.2012 19:39:12

          asi do reklamy dávaj víc než do techniky.-)Přece za svý prachy nemůžu chtít co potřebuji,ale to co mi přiřknou.-)

            Zindys - Profil | So 17.11.2012 19:36:44

            RST >> nejlepší reklamy, to jak mi Peca poslal, tak jsem myslel, že se zechčím :o)))))))

              judas.d - Profil | So 17.11.2012 19:32:08

              (bedna) >> nepiš furt čísla a dej jsem fotku:-))))

                (bedna) - Profil | So 17.11.2012 19:30:49

                2

                  RST - Profil | So 17.11.2012 19:28:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    judas.d - Profil | So 17.11.2012 19:28:35

                    RST >> a co teprve až tam bude FerduvičSvištič:-))))))

                      RST - Profil | So 17.11.2012 19:27:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        RST - Profil | So 17.11.2012 19:25:33

                        (bedna) >> Kecáš náhodou mají nejlepší reklamu za posledních pár let. Zadar Volanič je pecka.

                          (bedna) - Profil | So 17.11.2012 19:22:09

                          Asi proběhne více pokusů,t-mobile je na hovno.Kdyžtak to Unco promázni.

                            RST - Profil | So 17.11.2012 19:18:42

                            (bedna) >> Pošli to ještě ze pětkrát:-)

                              (bedna) - Profil | So 17.11.2012 19:18:20

                              1

                                (bedna) - Profil | So 17.11.2012 19:15:33

                                Tak tady je to Ghándího vyslyšené modlení.85cm 16kil
                                Nejdřív se modlil k aláhovi,pak tady poskakoval a vyvolával pořád nějaký Háre krišna,Háre krišna a když ani to nefungovalo tak chytl zlatou rybku a ta mu řekla,že mu splní jedno přání.No a když si přál toho kapra nad 15 kil, tak nejdřív odmítla ať si vybere nějaké lehčí, splnitelnější přání jak 15-ti kilovýho kapra na Ghándího prutu a tak si přál,aby u nás aspoň 10%cikánů pracovalo.
                                Rybka se jen ušklíbla a zeptala se jestli má přijít na levý nebo pravý prut a tak ho tu máte.-)-)-)-)

                                  (bedna) - Profil | So 17.11.2012 19:14:15

                                  Tak tady je to Ghándího vyslyšené modlení.85cm 16kil
                                  Nejdřív se modlil k aláhovi,pak tady poskakoval a vyvolával pořád nějaký Háre krišna,Háre krišna a když ani to nefungovalo nejdřív chytl zlatou rybku a tamu řekla,že mu splní jedno přání no a když si přál toho kapra nad 15 kil tak nejdřív odmítla ať si vybere nějaké lehčí splnitelnější přání jak 15-ti kilovýho kapra na Ghándího prutu a tak si přál,aby u nás aspoň 10%cikánů pracovalo.
                                  Rybka se jen ušklíbla a zeptala se jestli má přijít na levý nebo pravý prut a tak ho tu máte.-)-)-)-)

                                    (bedna) - Profil | So 17.11.2012 19:13:57

                                    Tak tady je to Ghándího vyslyšené modlení.85cm 16kil
                                    Nejdřív se modlil k aláhovi,pak tady poskakoval a vyvolával pořád nějaký Háre krišna,Háre krišna a když ani to nefungovalo tak chytl zlatou rybku a tamu řekla,že mu splní jedno přání no a když si přál toho kapra nad 15 kil tak nejdřív odmítla ať si vybere nějaké lehčí splnitelnější přání jak 15-ti kilovýho kapra na Ghándího prutu a tak si přál,aby u nás aspoň 10%cikánů pracovalo.
                                    Rybka se jen ušklíbla a zeptala se jestli má přijít na levý nebo pravý prut a tak ho tu máte.-)-)-)-)

                                      Drahoš - Profil | So 17.11.2012 18:49:13

                                      Dombasmen >> Ahoj Pavle doufám že jsi jim udělal řádnou kontrolu všeho:)))

                                        Zindys - Profil | So 17.11.2012 17:42:27

                                        Vždyť ten kapr je větší jak Bedna a to je co říct :o)))

                                          Červené karty: Pvl, John1, pany2