Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

NDombasmen - Profil | So 17.11.2012 14:19:23

Gandhi >> Pěkná práce a jestli jdeš na sever a bude tam lidí jak včera,tak to máš tak na 2 hodiny.

    N(bedna) - Profil | So 17.11.2012 9:52:27

    Ještě,že ten Ghándí tu rybu chytil.Na dnešek si naplánoval kontrolu severu a pokud by ji nechytl,tak bych nechtěl dneska chytat na severu.-)-)-)-)

      NGandhi - Profil | So 17.11.2012 7:39:30

      Dombasmen >> tak nebylo to v 8 ale 5 a nebyla to 20ka ale 16ctka a z 8m kde sem mel policeno na panev:)

        NDombasmen - Profil | Pá 16.11.2012 23:32:48

        Jiří Hanel >> Nemůžeme Gándhího brát vážně.Vždyť to je inventář Tovačovských jezer.Ráno kolem 8.00 ho probudí 20+ a takovou injekci potřebuje.

          NJiří Hanel - Profil | Pá 16.11.2012 23:20:08

          Dombasmen >> tak tak.

            NJiří Hanel - Profil | Pá 16.11.2012 23:18:52

            Gandhi >> takže do hloubky 14+ ja už obědnal nový hacky ATS od carp for us. zjednoduším montáže a doufám, že už mi ty ryby padat nebudou.

              NDombasmen - Profil | Pá 16.11.2012 23:13:15

              Gandhi >> Jak říká Jirka,dej si s Lovcem panáka ,s Bednou Pardála a nadipuj to v té medové slivce.Však víš v čem Lovec dipuje.

                NJiří Hanel - Profil | Pá 16.11.2012 23:09:58

                LovecP >> gratulace. je to hold mezi sedackou a stojanem :) tak at se podari jeste neco pekneho. a povzbudte trosku toho gandiho.

                  NGandhi - Profil | Pá 16.11.2012 23:09:31

                  Jiří Hanel >> ta 12ka je uz taky mrtva chodi stama uz jen nasadaci:(panaku uz bylo nekolik:)lovec stratil u lodi dalsi 80+ vozi to tak o 20m dal nez to daval ota

                    NLovecP - Profil | Pá 16.11.2012 23:05:17

                    Jiří Hanel >> Tak sem vystřídal tveho kolegu a už mam 4 kousky a před par minutama sek pateho stratil taky krasna ryba

                      NJiří Hanel - Profil | Pá 16.11.2012 22:56:36

                      Gandhi >> kasli na album. dej si radsi panaka. nebo to zavez k bednovi do te 12ctky :)

                        NGandhi - Profil | Pá 16.11.2012 22:47:48

                        Jiří Hanel >> seru na to uz jsem si objednal album:)

                          NJiří Hanel - Profil | Pá 16.11.2012 22:40:00

                          Gandhi >> neboj, to přijde.

                            NDombasmen - Profil | Pá 16.11.2012 22:38:25

                            (bedna) >> Zdar Viktore.Nemáš na tom vláčáku na vývoz nějak málo šňůry?

                              NJiří Hanel - Profil | Pá 16.11.2012 22:36:10

                              (bedna) >> Musis vic krmit bednabaitsem, aby se vylecil. Kdyz uz to chyta, tak to bude urcite i lecit :)

                                N(bedna) - Profil | Pá 16.11.2012 22:32:07

                                Jen je velká škoda,že na druhé straně byl tento kapřék zaplísněnej,snad se z toho vylíže a udělá příště radost zas někomu jinýmu.

                                  N(bedna) - Profil | Pá 16.11.2012 22:29:22

                                  Na vláčkaře dobrý né?!?

                                    N(bedna) - Profil | Pá 16.11.2012 22:27:35

                                    Snad se to načte.
                                    To je ta 98cm 18 kil

                                      NDombasmen - Profil | Pá 16.11.2012 22:15:59

                                      Tom.as2.0.0.0. >> Má být celkem fajn,tak doraz a držím Ti palce.Dnes 55 lovících a cca 6 kaprů v saku a nějaký dravec.Já od jisté doby ryby neslibuji.Když jsem slíbil,tak jsem buď chytil h...o nebo jsem se nemohl dostat pod 60 cm a to mě zas tak moc nevadilo,protože chodily krásné ryby.Od té doby ode mne dostává tchýně poukázku na odběr kapra ze sádek z Tovačova.

                                        NTom.as2.0.0.0. - Profil | Pá 16.11.2012 21:58:43

                                        Dombasmen >> Nazdár, tak to potom jo asi na to někteří přišli, že to není jen o žrádle. Pokud to půjde, tak vyrazím v neděli na celý den se trochu vyvětrat, to víš, taky patřím mezi ty, co slíbily kapra:-)

                                          Červené karty: Pvl, John1, pany2