Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

NTom.as2.0.0.0. - Profil | St 14.11.2012 21:01:51

Zindys >> jj,vegetí s Gandhim na anníně :-)

    NZindys - Profil | St 14.11.2012 20:58:37

    Dombasmen >> že se ani nepochlubil, že je na rybách...

      NTom.as2.0.0.0. - Profil | St 14.11.2012 20:54:40

      Dombasmen >> a že se ani nepochlubil lump jeden

        NDombasmen - Profil | St 14.11.2012 20:51:12

        Ať se na mě Bedna nezlobí,ale musím ho bonznout. Opět si zlepšil osobáček.Váhově se nezlepšil,ale do metru tomu "násaďákovi" chyběly pouhé 2 cm.

          N(bedna) - Profil | Po 12.11.2012 8:21:40

          Jiří Hanel >> Za chvilu jsem za tebou.

            NJiří Hanel - Profil | Ne 11.11.2012 22:26:33

            (bedna) >> zdarec,jsem na tovacove. Z jake hloubky ti chodily ryby?dal jsem jednu na 7 a druhou na 14.

              NWikuki - Profil | Ne 11.11.2012 21:30:14

              eifi >> Taky zítra vyrážíme a měl jsem docela obavy aby nebylo plno :) Doufám, že nebudu nemile překvapen :-)

                NMatus - Profil | Ne 11.11.2012 21:16:27

                eifi >> tak to je super, díky moc :)

                  Neifi - Profil | Ne 11.11.2012 17:19:36

                  Matus >> o vikendu bylo lidí plno.před chvílí jsem od tama odjížděl a na hloubce zustali už jen 2 karavany.na mělčinách skoro nikdo.

                    NRST - Profil | Ne 11.11.2012 15:11:14

                    Tulo >> EE jenom 2. já a Husa, všichni ostatní co tam jsou mají čas na ryby a v této době je nelze považovat za normální lidi tudíž jsou blázni:-)

                      NTulo - Profil | Ne 11.11.2012 15:09:33

                      RST >> možná 3:))

                        NRST - Profil | Ne 11.11.2012 15:06:59

                        Matus >> 2.

                          NMatus - Profil | Ne 11.11.2012 14:45:59

                          Zdarec, zítra jedem na tovačov :) kolik je tam tak lidí?

                            Npaluki - Profil | Po 5.11.2012 18:53:33

                            Gandhi >> Promíň špatně jsewm to napsal, máš pravdu, jedná se o karavany od P. Dvorského. Máš s němi nějaké zkušenosti? A konkrétně s č. 2? Na fotkách to vypadá solidně. Zatím

                              NDrahoš - Profil | Po 5.11.2012 18:19:23

                              (bedna) >> JJ je to jak píšeš... díky:)

                                N(bedna) - Profil | Po 5.11.2012 18:00:00

                                Drahoš >> Neřeš to a objednej to jinde.Když si neumí dupnout na dodavatele,přichází o zákazníky.Tak to je a tak to bude.
                                I když za dodávku nemůže,za komunikaci určitě.-)

                                  NDrahoš - Profil | Po 5.11.2012 17:48:17

                                  (bedna) >> Ten Kurka asi zapoměl:)) No jo asi se kouknu někde jinde:)

                                    N(bedna) - Profil | Po 5.11.2012 16:01:11

                                    LovecP >> No podle winguru by se dalo jít ve středu,podle norů ve středu odpoledne a podle cibule bude tuhá zima.-)-)-)
                                    Jakmile bude předpověď,že by mohlo být od rána pěkně tak bych vyrazil,dokud mám volno.Už se pomalu,ale jistě začínají ozývat zákazníci a odkládat to do nekonečna to nejde.-)-)-)

                                      NZindys - Profil | Po 5.11.2012 15:59:53

                                      (bedna) >> no jen to ne :o))) se pak ozvi, až budeš plánovat nějakou štikovou výpravu :o)

                                        N(bedna) - Profil | Po 5.11.2012 15:58:07

                                        Zindys >> Jo není problém,aspoň ti udělám na prutu Ghándí tunning.-)

                                          Červené karty: Pvl, John1, pany2