Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

NDombasmen - Profil | Čt 15.11.2012 22:28:16

Peca076 >> Já s tím zítra počítám.Mýdlo končí.Jdu do lože.

    NPeca076 - Profil | Čt 15.11.2012 22:21:03

    Dombasmen >> takže žádná návštěva u bedniče a do akce

      NDombasmen - Profil | Čt 15.11.2012 22:12:46

      Peca076 >> Ja panimaju tavarišč.

        NPeca076 - Profil | Čt 15.11.2012 21:58:30

        Dombasmen >> no já jedu na montáž takže je to na tobě co kus to odměna chápeš?

          NDombasmen - Profil | Čt 15.11.2012 21:53:52

          Peca076 >> Tys to ještě neslyšel?Do Harty prý nalili pančovaný chlast s methylem,všichni kapři po něm oslepli a proto neberou.Proto kluci přijeli k nám,aby si chytli toho vytouženého vánočního kapříka.Víš?Ale někdy mám ten dojem,že na Ostravsku se Vánoce slaví celoročně.

            NPeca076 - Profil | Čt 15.11.2012 21:13:27

            Dombasmen >> jezero se zaplnilo na večer celkem dost a kupodivu samej ostravák čím to asi bude?

              NDombasmen - Profil | Čt 15.11.2012 18:38:43

              Gandhi >> Počkej kolik bude zítra na jezerech sedět pánvičkářů.

                NGandhi - Profil | Čt 15.11.2012 17:25:56

                Drahoš >> foto bude az v nedelu bo synci od tmob. Dali bednovi modem kterej funguje tak max hodinua pak se posere:( jinak dnes bida nej 75 ,par panvicek a jeden ferda:) (vysazenej lysecek)

                  NDrahoš - Profil | Čt 15.11.2012 16:43:09

                  Gandhi >> Kuwa kuwa :o)) Foto je kde?.))) toho "mrgela":o))

                    NZindys - Profil | St 14.11.2012 22:21:59

                    Dombasmen >> už by se mělo. určitě víš o koho jde

                      NDombasmen - Profil | St 14.11.2012 22:19:05

                      Zindys >> Hold se vytáhnou tajné zbraně a bude se to řešit.

                        NZindys - Profil | St 14.11.2012 22:09:09

                        Dombasmen >> ta dělá na Troubkách neplechu celý hájení, jen je problém ho vidět při činu, zmetka

                          NDombasmen - Profil | St 14.11.2012 22:06:11

                          Peca076 >> Jo,od včerejška.Tys asi dneska nebyl na obědě,že sis nevšiml monterek?Jestli potřebuješ probrat ty břehy,tak se zítra stavím.Jo a hlavně od pátku bude dusno,najede škodná.

                            NPeca076 - Profil | St 14.11.2012 21:51:13

                            Dombasmen >> Už seš doma

                              NDombasmen - Profil | St 14.11.2012 21:48:16

                              Gandhi >> Já jsem Ti odpoledne říkal,že kombinace Bednabaits + plovka od Bednové oblíbené firmy dělá ve studené vodě divy.

                                NGandhi - Profil | St 14.11.2012 21:19:03

                                Zindys >> hovno

                                  NZindys - Profil | St 14.11.2012 21:15:47

                                  Gandhi >> kterej flek okupujete ? :)

                                    NGandhi - Profil | St 14.11.2012 21:13:53

                                    Zindys >> ja vegetim a bedna taha takze normalni stav:)

                                      NTom.as2.0.0.0. - Profil | St 14.11.2012 21:12:08

                                      Zindys >> tož občas tam na pár dní zajede no :-)

                                        NZindys - Profil | St 14.11.2012 21:05:50

                                        Tom.as2.0.0.0. >> ten tam taky vegetí furt :)

                                          Červené karty: Pvl, John1, pany2