Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

NZindys - Profil | Po 5.11.2012 15:54:56

(bedna) >> když jsi se dal na to vláčení, tak počítám, že mě někdy vezmeš a pojedem zavláčet. ať se nemusím plantat busem, to je vždycky o nervy.

    N(bedna) - Profil | Po 5.11.2012 15:54:06

    LovecP >> Už se jdu podívat na windguru.-)-)-)

      NLovecP - Profil | Po 5.11.2012 15:53:13

      (bedna) >> a kdy vyrazíme na test

        N(bedna) - Profil | Po 5.11.2012 15:53:08

        Zindys >> Šak to je ten správnej adrenalin.-)

          N(bedna) - Profil | Po 5.11.2012 15:50:03

          Tom.as2.0.0.0. >> Vestu mám universální.To nevíš?Bojanovská vinárna.V kapse s pilinama po kácení a s dírama vyleptanýma po přenášení baterek.-)-)-)

            NZindys - Profil | Po 5.11.2012 15:10:36

            (bedna) >> víš ale, že na vláčku se chytají štiky ?? já jen, že jsi říkal, že se jich bojíš :o))

              NTom.as2.0.0.0. - Profil | Po 5.11.2012 14:52:49

              (bedna) >> a vláčkařskou vestu na Tebe neměli :-)?

                NDrahoš - Profil | Po 5.11.2012 13:48:31

                (bedna) >> to alespoň obchodník:)) umřel by hlady:)) alespoň vím pro příště...

                  N(bedna) - Profil | Po 5.11.2012 13:46:46

                  Drahoš >> Za chvilu Ti brnkne.Jen ověří kde to visí.

                    N(bedna) - Profil | Po 5.11.2012 13:42:57

                    Drahoš >> To nemyslíš vážně,že se ti ještě neozval?Hned mu volám.

                      NDrahoš - Profil | Po 5.11.2012 13:42:08

                      (bedna) >> co ten Kurka zatím nic Zkus mu prosím brknout:) Dík

                        N(bedna) - Profil | Po 5.11.2012 13:28:26

                        Žádňas >> To jsem říkal,že mě bude stačit stará mk-100,ale protože je Laďa dobrej obchodník,překecal mě a vzal jsem alivio 2500 a šňůru na 8 kg.

                          NŽádňas - Profil | Po 5.11.2012 13:23:22

                          (bedna) >> a navi?

                            N(bedna) - Profil | Po 5.11.2012 13:20:51

                            dalibao >> Koupil jsem si mikado.Na to první zlomení,stačí.-)

                              N(bedna) - Profil | Po 5.11.2012 13:20:02

                              Žádňas >> Jo,o to mě pak bude bavit třeba zas kapařina víc.Už jsem upadal do takového stereotipu či co a tohle mě třeba znovu nakopne.-)-)

                                Ndalibao - Profil | Po 5.11.2012 13:19:21

                                (bedna) >> nekecej, hovno sis koupil, vzdyt si rikal, za ta catana je mooc draha :-D

                                  NŽádňas - Profil | Po 5.11.2012 13:18:14

                                  (bedna) >> tady to někoho začalo bavit jak vidím :)

                                    N(bedna) - Profil | Po 5.11.2012 13:17:30

                                    dalibao >> Já už si dneska koupil vláčák,naviják,šňůru,gumy,jigy a kapřáky pověsil na hřebík.-)-)-)
                                    Né,samozřejmě ještě na kapry vyjedu,aby mě zas Unca nebral za slovo.-)

                                      Ndalibao - Profil | Po 5.11.2012 13:12:35

                                      na tři noci jsem se urval, ale žadná hitparáda....pár násáďáků a největší tahle nudle...

                                        N(bedna) - Profil | Po 5.11.2012 10:03:43

                                        Drahoš >> No žena řeže mě,tak nakonec můžu být rád,že psa doma nemáme.-)-)-)

                                          Červené karty: Pvl, John1, pany2