Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

NDrahoš - Profil | Po 5.11.2012 9:43:57

(bedna) >> říkáš dojdu dom-zřežu ženu, vyd..bu psa , a můžu jet spátky?..o))))

    N(bedna) - Profil | Po 5.11.2012 7:31:13

    Dombasmen >> Řízky jo?Tak to já jedu zpátky.-)
    U nás se erotika provozuje za zásluhy.Když jsem přijel dom,tak mi moja předala seznam věcí co je kde rozbitýho a nefunkčního a až to prej spravým,vyperu prádlo,umyji nádobí, schody,okna a vysaju koberce a udělám děckám Mikuláše,takse prej můžu zeptat.-)-)-)-)
    Jinak zámková dlažba dostala dobrej základ,tak to už bude hračka,dodělat ji až do Lobodic.-)-)-)

      NGandhi - Profil | Ne 4.11.2012 23:38:02

      paluki >> někdo pronajímá na TJ chatky u vody?spíš máš na mysli karavany od P.Dvorského ne?

        Npaluki - Profil | Ne 4.11.2012 22:54:12

        Zdravím všechny rybáře. Sem rád, že jsem našel tento pokec o Tovačovských jezerech. Minulý týden jsem si zajednával dovolenou na příští rok a po rodinné debatě jsme se dohodli na týdenním pobytu na Tovačově. Chtěl jsem se jen zeptat jestli někdo nemá zkušenosti s pronájmem chatek na Tovačově? Jaké jsou to lovné místa a vše okolo? Pokud by někdo uměl porovnat chatky mezi sebou, tak mám zajednanou č. 2. Za každý detail předem dík. Petruv zdar

          NDombasmen - Profil | Ne 4.11.2012 21:52:38

          (bedna) >> Čus Bedna.Tys mě dostals.Tak já se za Tebou ženu s řízkama a bramborovým salátem a Ty už si doma klidně s maminou mačkáš ruky!!!!!!A jestli na Tebe leze něco jiného než mamina,tak se dej brzo dohromady a až budeš ještě letos s Gándím plánovat další výpravu,tak se ozvi.Jen doufám,že nebudu v rachotě.PS:Musíme dodělat tu zámkovou dlažbu:-)

            Ndukin - Profil | Ne 4.11.2012 20:22:56

            Martin - Havířov >> jj byla to jen taková chvilková myšlenka :o) Jezdím jen na vyvážku, nepotřebuju nikde extra nahazovat. A tak nějak jsem zvyklý chytat na jemno třeba na Match, tam se to ohýbá užasně :o)

              NTom.as2.0.0.0. - Profil | Ne 4.11.2012 19:57:41

              (bedna) >> měl sis tam dát místo twistrů plovku a neměl bys to tak těžký:-)

                NLovecP - Profil | Ne 4.11.2012 18:40:13

                Tak od středy do soboty jen 2 záběry a jedna ryba 85 cm

                  NMartin - Havířov - Profil | Ne 4.11.2012 18:18:54

                  dukin >> můj názor je ten, že bych to osobně neměnil.

                    N(bedna) - Profil | Ne 4.11.2012 18:00:12

                    Tom.as2.0.0.0. >> Máš těžkej přívlačák a Neča s Kůrkou těžký twistery v obchodě.-)-)-)

                      NTom.as2.0.0.0. - Profil | Ne 4.11.2012 17:45:31

                      (bedna) >> to na Tebe leze únava z toho vláčení :-)

                        NDrahoš - Profil | Ne 4.11.2012 17:36:43

                        (bedna) >> není to tvoja co na tebe leze?.o)) to dělá ten čerstvý luft:o))

                          N(bedna) - Profil | Ne 4.11.2012 17:35:14

                          Drahoš >> Ahoj!
                          No já mám jenom strach,aby něco na mě nelezlo.Ta únava je taková divná,no uvidím co se z toho vyvrbí.-)-)

                            NDrahoš - Profil | Ne 4.11.2012 17:31:22

                            (bedna) >> máš výdrž:o)) A to se cení:)))

                              N(bedna) - Profil | Ne 4.11.2012 17:25:52

                              Tak já už jsem doma.Sice jsem měl z domu povolení být tam až do úterka,ale už sem jaksi zlenivěl a ani převážet se mi nechtělo a ráno jsem to stáhl, po záběru od dalšího cejna,a bylo.Pak jsem strávil nějaký dvě hoďky vláčením.Juknul na Kvitovou a první set Šafářové a jel dom.
                              Asi jsem tam byl fakt už dlouho.-)-)-)

                                Ndukin - Profil | Ne 4.11.2012 13:58:53

                                Martin - Havířov >> Hmm já raději nebudu přemýšlet protože jsem schopný je za ně vyměnit :o))

                                  NMartin - Havířov - Profil | Ne 4.11.2012 13:39:27

                                  Tulo >> hoj draku, si piš, že jí budeme mít sebou !!

                                    NTulo - Profil | Ne 4.11.2012 13:32:33

                                    Martin - Havířov >>Bez Odyssey bych na Tovačov nejel.Vždycky tam chytala a dlouho chytat bude.

                                      NMartin - Havířov - Profil | Ne 4.11.2012 13:10:30

                                      dukin >> S-ka jsou plná parabola a totální žvejka. Na zdolávačku dobré, ale házet jsem s něma neuměl

                                        Ndukin - Profil | Ne 4.11.2012 12:27:05

                                        Martin - Havířov >> jj jsem spokojený, nejeden větší kapřík je prověřil. :o)
                                        Možná by mohly být ještě více žvejkoidní ale je to i tak dobré,tuhé rozhodně nejsou.
                                        Zajímal by mě rozdíl třeba ještě mezi těma S-kama.

                                          Červené karty: Pvl, John1, pany2