Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

NMartin - Havířov - Profil | Ne 4.11.2012 12:12:39

dukin >> jj, tak něco pěkného lapni a co klacky, spokojenost ? Taky o nich na příští sezónu uvažuju.

    Ndukin - Profil | Ne 4.11.2012 12:07:52

    Martin - Havířov >> Já jsem tam tak jednou do měsíce na pár dní, jak výjde volno.. Za čtrnáct dní tam jedu :o) teda jestli nebude -20 :o)

      NMartin - Havířov - Profil | Ne 4.11.2012 11:48:10

      dukin >> ahoj, třeba jo. Záleží, kdy a kam pojedeš. Kdybys jel dřív, tak by jsme se mohli případně vystřídat. No, však je to ještě daleko, tak uvidíme. Možná se ani do května nedožiju :o))

        Ndukin - Profil | So 3.11.2012 23:04:51

        Martin - Havířov >> Třeba se tam v květnu potkáme.

          Ndukin - Profil | So 3.11.2012 23:04:01

          Martin - Havířov >> Ahoj Martine :o)

            Ndukin - Profil | So 3.11.2012 23:01:40

            Unca >> Už mi zbyly jen prázdné kyblíky, však ty jsi taky tehdy chtěl :o))

              NMartin - Havířov - Profil | So 3.11.2012 20:58:18

              dukin >> ahoj, neboj, zbyde i na tebe :o))

                NUnca - Profil | So 3.11.2012 20:45:15

                dukin >> No jo, tak ještě sem mu mohl říct, až si veme RedHalibut pelety od Mikbaits. Na to sem zapoměl. :-))

                  Ndukin - Profil | So 3.11.2012 20:42:35

                  Unca >> Ty taky každému vykecáš všechno :o))

                    NMates77 - Profil | So 3.11.2012 20:11:11

                    (bedna) >> lobodice jedou!

                      NMates77 - Profil | So 3.11.2012 20:07:30

                      (bedna) >> Zdar a sílu vláčkařu.Danek trochu zabojoval a má druhého kapříka.

                        N(bedna) - Profil | So 3.11.2012 18:36:56

                        Tak já dneska se víc věnoval lovu přívlačí a dobrý.Lapl jsem dvě štiky ráno a dvě štiky po poledni a v tu chvilu jsem chtěl komplet kaprařinu rozdat všem u vody a skončit s kaprařinou.-)-)-)
                        Nádherný počasí,ale vystřídal vítr a tak jsem schoval vláčák a zase vyvezl ty kaproklacky a zalezl do tepla.-)-)-)
                        Jinak u mě je s kaprama klid,ale prej kluci na candátovým(poslední místo v lese u záchodu směrem k Lobodicím) chytli od středy tři 90-tky 14,16,19 kil.Takže větší ryby jdou chytnout snad ještě všude.

                          NMartin - Havířov - Profil | So 3.11.2012 15:01:43

                          ciciN >> jj díky za info

                            NciciN - Profil | So 3.11.2012 14:28:59

                            Martin - Havířov >> s Odysseou ani s N-gage na Tovačově chybu neuděláš, obojí tam mám vyzkoušené a fungovalo to skvěle a nachytal sem mraky kaprů včetně těch 15+, ale dá se tam nachytat prakticky na cokoliv...od ccmoore, přes Mika, CDB, Nikla, Imperial atd atd...

                              NUnca - Profil | So 3.11.2012 13:58:00

                              Martin - Havířov >> V květnu je to jednoduchy. Pokud bude volno Na Trubkách, tak určitě tam. Pokud ne, tak do zadu Na naše. Tam jak vyhrál loni Maraton Vaněk. Nebo potm někde do lesíka. Prostě někde na mělčí vodu.

                                NMartin - Havířov - Profil | So 3.11.2012 13:23:48

                                Unca >> ok díky za každé info. Ještě jeden dotaz ohledně místa, kam se směřovat v tom květnu ? Byl jsem tam pouze jednou asi před 5-ti roky a skoro tu vodu neznám, tak bych si nechal rád i poradit, diky

                                  NUnca - Profil | So 3.11.2012 13:15:01

                                  Martin - Havířov >> Nebudu ti radit co si koupit, napíšu ti, na co tam chytám já. Jak sem psal, určitě bych vyzkoušel LBB. V květnu už funguje parádně. Luxusně na Tovačově chodí boilí s příchutí Oliheň. Na velky ryby mi nejlíp funguje Biosquid od JT. V kombinaci s pop-up bílý pepř mi to berou jen ryby 80+. Letos mi slušně chodilo i Mojito od Nikla. Do studené vody beru Cherry od CDB a fluo pop-up pineaple and banan od Dynamite baits. Hodně chytám na panáčka. Poslední dobou se mi funguje boilí + plovoucí umělá kukuřice. V květnu bych si zrčitě vzal na krmení partikl. Směs kukuřice + řepka + pšenice + ječmen. Co slyším kolem vody, tak parádně funguje kořeněné boilí. Letos sem zkoušel Chilli fish od JT a celkem dobry. Ale moc sem ho nedával. Biosquid měl přednost. Ale zítra vyrážím směr Tovačov a Chilli fish si určitě beru. Pude to do vody hned jak dojedu. Myslím si, že teď to bude pecka. A třeba ne. :-)

                                    NMartin - Havířov - Profil | So 3.11.2012 12:57:06

                                    Unca >> ahoj, no chceme tam vyrazit v květnu cca 2-há polovina května 2013 a proto jsem chtěl nějaké info, co tam frčí za bolky ( příchuť atd. ) Meteor je koule, která mě nikdy nevyšplouchla a Odysey nemám odzkoušenou. Vím, že tam jsi imrvére, tak pokud ti to nevadí a máš chuť poradit, jen to uvítám. Klidně i do SZ, díky

                                      NUnca - Profil | So 3.11.2012 11:25:28

                                      Martin - Havířov >> Ty nevíš že CC Moore je taková pecka, že to frčí všude? Je to napsany na stránkách dovozce. :-) Jinak co si pamatuju, tak jednou tam byli borci a měli právě Meteor. Tenkrát to byla novinka. Co vím, tak jim to na to jezdilo luxusně. Měli hafo kaprů všech velikostí. Jinak si myslím, že ten CC Moore BOOM už je pryč. Je to vidět i u vody. Nějak si nepamatuju, že by někdo na tohle boilí teď někdy chytal. Nejvíc frčí na Tovačově LBB. :-)

                                        NMartin - Havířov - Profil | So 3.11.2012 7:39:36

                                        hoj chlapi, jestli se mohu zeptat, jak vám tam frčí kuličky od CC Moore - Odyseyka a Meteor ?

                                          Červené karty: Pvl, John1, pany2