Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

N(bedna) - Profil | Pá 2.11.2012 20:43:48

D.Němec >> Tady taky.Dva násaďáci a tři cejni.-)-)-)Jinak ještě dvě štiky,ta větší 78cm a zas Pavel.-)-)
Mates se minule namlsal,že je zpátky,co?-)-)
A vy to vozíte od trubek až do Lobodic?Vždyť ta fotka je někde z trianglu,né?-)-)-)
Jinak lapejte,lapejte ať zprávy od vody jsou konečně o tom,že ryby berou a né,že nejdou,pak se člověku nechce ani převážet.-)-)-)

    ND.Němec - Profil | Pá 2.11.2012 14:31:45

    (bedna) >> Zdarec Bedno. Makejte, od Lobodic už to jezdí :)

      N(bedna) - Profil | Pá 2.11.2012 13:43:47

      Tak konečně se rozjezdily i kaprový pruty.Nejdřív Pepův a za hoďku i můj.Výsledek dva cejni.-)-)-)

        Nbart.bm - Profil | Pá 2.11.2012 12:59:28

        Zindys >> )o( jj umím ale s plastelíny ji po mě nechtěj jsem antitalent :)))))

          NZindys - Profil | Pá 2.11.2012 12:56:04

          bart.bm >> však si dělej prdel :o))

            Nbart.bm - Profil | Pá 2.11.2012 12:49:44

            Zindys >> a nebude to na tebe daleko?tak daleko ani nevidíš :oP

              NZindys - Profil | Pá 2.11.2012 12:40:53

              bart.bm >> asi by jsme to měli zkusit. jak tu budeš, tak zajedeš 100 m od břehu a jestli se trefím... riskneš to ? :o)

                Nbart.bm - Profil | Pá 2.11.2012 12:34:43

                jinak už se šteluje termín.zatím to je první polovina května :)) to abych už začal koulet koulís aby bylo krásně měkké jak beton za použití cementu pětistovky :)))

                  Nbart.bm - Profil | Pá 2.11.2012 12:31:45

                  jiris >> no tak do vzdálenosti tak 120m bych si asi jist nebyl ale pokud bude chytat Zindis tak i kdyby jsi byl 20 od břehu tak je to bezpečná zdálenost :)))))

                    Njiris - Profil | Pá 2.11.2012 12:27:23

                    bart.bm >> :-))) dobrej přístup, naštěstí na továči se spíše zaváží, takže tam mi olovo kolem hlavy snad neproletí :-))

                      Nbart.bm - Profil | Pá 2.11.2012 12:22:10

                      jiris >> neřeš...dokud ti kolem hlavy neproletí olovo dá se to vydržet :))) mě osobně je to šumák pokud mi nestáhne montáže a i tak to nehrotím bo se stane že si nevšimne bojký která je třeba o 100m dále.ryba odjede a zase přijede.někteří to moc žerou a hrotí.víc mi vadí kreténi co si vyjedou na lodičce a tahaj za bojky.pokud přejedou zastaví se podívají jsou mi šumák ale jakmile na ni šáhnou jsem schopný i skočit do člunu a v ten moment bych vyhrál i olympiádu :)))

                        Njiris - Profil | Pá 2.11.2012 12:12:17

                        Otázka pro všechny, jak moc kaprařům vadí, když jim kolem bójky projede cizí loďka? Občas je to fakt kumšt, všimnout si na hladině všech bójek :-))

                          NStrop 330 - Profil | Pá 2.11.2012 11:45:03

                          jiris >> Ale proč ne je to celkem fajn:-) Myslím si ze je tady místa ještě dost ale záleží na tom na které častí jezera chceš chytat. Vypadá to ze tady jezdi jedna loďka která de po zubech:-)

                            Njiris - Profil | Pá 2.11.2012 11:39:33

                            Strop 330 >> sakra slalom mezi bojkama mě moc neláká :-)) Nějaká loďka co zkoušela dravce tam byla?

                              NStrop 330 - Profil | Pá 2.11.2012 11:34:41

                              jiris >> Čau nevím jestli te potěšim tak celkový počet je tak 25rybaru a vím ze 2 chytají jenom dravce:-) počasí je celkem v klidu neprší nefouka.

                                Njiris - Profil | Pá 2.11.2012 11:12:38

                                Strop 330 >> ahoj, můžu mít dotaz. Kolik je na jezeře +- kaprařů? Díky

                                  NStrop 330 - Profil | Pá 2.11.2012 10:50:28

                                  Zindys >> jo vím přesně kde jsou uvidím zda li mi to záběry dovolí odejít od udic:-) ale každopádně je tady hezky snad to přijde brzy

                                    NZindys - Profil | Pá 2.11.2012 10:36:42

                                    Strop 330 >> no doleva od tebe sedí. jsou tam dva karavany s předstanem na jednom fleku a chodí tam občas kolem takovej divnej chlapík, vypadá jak Jetti a občas jede i pro rybu (teda teď asi ne, ale když to bere, tak jo). ale o tom Jettim mu neříkej :o)) já asi zítra, ale ne na Annín

                                      NStrop 330 - Profil | Pá 2.11.2012 10:31:29

                                      Zindys >> taky jsem o tom přemýšlel ale nevím kde sedí a hlavně se nezname. Známe se jen pres mrk:-) A co ty nepůjdeš provetrat klacky:-)

                                        NZindys - Profil | Pá 2.11.2012 10:27:18

                                        Strop 330 >> jo, už vím. :) tak to se za Bednou zastav, třeba ti taky naleje nějakej svetr :))

                                          Červené karty: Pvl, John1, pany2