Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

Strop 330 - Profil | Pá 2.11.2012 10:25:44

Zindys >> mi nejsme v tom oblouk spis na druhou stranu směrem k Lobodicim:-) už mi rozumíš. Jinak teď začalo malinko pršet ale to nám nevadí máme tekutej svetr:-) důležité je ze moc nefouka

    Zindys - Profil | Pá 2.11.2012 10:18:11

    Strop 330 >> to je dobrý, jste od sebe 20 metrů, ale píšete se si na MRKu. jinak spíš po pravici, ne ? vlevo nevím, kam by tři karavany dali :o)) teda pokud jste v tom oblouku.

      Strop 330 - Profil | Pá 2.11.2012 10:09:39

      Zindys >> sedíme u zahradek skoro v te zatočine. Máme po levici tři karavany asi bednu a spol.:-)

        Zindys - Profil | Pá 2.11.2012 9:56:52

        Strop 330 >> kde sedíte ?

          Strop 330 - Profil | Pá 2.11.2012 9:55:47

          (bedna) >> Ahoj v noci 2 kapřeci a ráno ještě 1 vše do 60cm. A kolega ráno štiku 62cm a teď 80cm takže velká spokojenost. Prej by chtěl větší aspoň 82:-) Tak uvidíme co se stane.

            judas.d - Profil | Pá 2.11.2012 8:43:40

            (bedna) >> A co bananový jou,uz ma vyvezeno?

              (bedna) - Profil | Pá 2.11.2012 8:14:26

              Ranní raport.
              Na naší straně co se kaprů týče,klid.Večer chycen candát 52,kterýho si Pepa vyloženě vyseděl.Už minulý týden mluvil,že by rád chytl candáta a tak si splnil daný cíl.-)
              Kapřéci odmítají cokoliv co jim nabídneme.-)

                Peca076 - Profil | Čt 1.11.2012 21:16:58

                Právě jsem přijel od jezera matuš tam má mufa na návštěvě a jak jsem odjížděl tak muf lupl 88cm kapřéka

                  Strop 330 - Profil | Čt 1.11.2012 21:00:15

                  (bedna) >> mi výkladej zrovna sme rozdělávali cajk a přišel ten největší liják:-) ale v poho. Máme to v ohni a zatím nic. Počasí v klidu a lidi bych řekl mraky. Snad něco ozve

                    (bedna) - Profil | Čt 1.11.2012 15:43:14

                    Strop 330 >> Tak už nám tu zase silně fučí vítr a i tu i hustě prší.Větr není tak silný jak včera,ale i tak je hodně nepříjemnej.
                    Kdo má nastraženo na kapra je bez záběru a z těch co tu má nastraženo na dravce,jediný Pavel Janáč lapl štiku 65cm.Jinak pořád bída.

                      Strop 330 - Profil | Čt 1.11.2012 12:43:21

                      (bedna) >> Tak stim pocasim si me potesil ale poptreboval bych aby se to umoudriloo kolem treti ale s tema dravcama si me moc nepotesil protoze kolega je chce chytat celou dobu co tam budeme to znamena do nedele. Na kazatelne je volno? Nebo u trianglu?

                        (bedna) - Profil | Čt 1.11.2012 12:25:33

                        Strop 330 >> Všichni co mají políčeno na dravce ze břehu jsou zatím bez záběru.Ale jeden ,,nadšenec,, sem jezdí každý ráno na lodˇce a včera prej pět štik,ale dneska kvůli těm vlnám bída.

                          (bedna) - Profil | Čt 1.11.2012 12:21:37

                          Strop 330 >> Tak jak mávnutím kouzelnýho proutku,větr i déš´t právě ustal a opozdilci co nevyvezli či nepřevezli ráno, mají možnost jet na vodu.
                          Uvidíme jak dlouho to vydrží.-)
                          A jezero se stále plní rybáři.

                            Strop 330 - Profil | Čt 1.11.2012 12:15:08

                            A co dravci do??

                              Strop 330 - Profil | Čt 1.11.2012 12:07:14

                              (bedna) >> Informace s prvni rukly dekuji ti za ne)) Takze se mame na co tesit dnes tam jedeme tak ve tri budeme tam tak snad to pocasi chvilku vydrzi nez to vsecno nachystame. Jelikoz jsem dloho nevyvazel tak se na to tesim pri tom vetru)) Snad se nam ta ryba umoudri a pujde. Tak at se dari lovu zdar

                                (bedna) - Profil | Čt 1.11.2012 11:57:30

                                Už jsem zde.-)-)-)
                                Ryby na celém jezeru nejdou.Ráno jsem za včasu převezl,když ještě nefoukalo,ale výsledek je zatím stejný jako těch co si přispali a nepřevezli a nebo nevyvezli vůbec.-)-)-)
                                Jinak větříček byl celkem slušný.Backleidy mě to vyplavilo oba dva na břeh a to je mám 120 gramový.
                                Strašně rychle klesl tlak a nezlepší se to dřív jak zítra potom co ustanou ty větry s deštěm a pak se to snad zase rozjezdí.Jo´ holt počasí si člověk nevybere.
                                A ten větr zapříčinil,že rapidně rychle klesá teplota vody.Minulej čtvrtek byla teplota 14 stupnu a ted už klesla na něco málo přes deset stupnu.Chvilama je ryba u dna pak zas ve sloupci a to se tak pořád střídá.
                                Už blbnou i ve vodě a né jenom my na břehu.-)

                                  Strop 330 - Profil | Čt 1.11.2012 11:24:52

                                  Mi chceme report)))

                                    Drahoš - Profil | Čt 1.11.2012 10:56:09

                                    (bedna) >> čau pardále:) tak co nového,, neodfouklo Vás to tam?.)

                                      judas.d - Profil | Čt 1.11.2012 10:16:18

                                      (bedna) >> Nějak pokulhaváš v reportu.

                                        S0NIK - Profil | Čt 1.11.2012 9:59:57

                                        M.Plch >> Nazdar kámo ked už je reč o labe chcel by som ísť na budúci rok niekde na labe ku Kolínu vedel by som mi poradiť kam priznám sa vobec neviem kam tam ísť ani to tam nemám odsledované no o to viac ma to tam láka diky moc ...

                                          Červené karty: Pvl, John1, pany2