Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

NM.Plch - Profil | St 31.10.2012 22:59:08

(bedna) >> Hele,nazdar bejku fouká nefouká koukej lapat a nes..:):) měj se a držím palce.Já pojedu raději na labíčko.Ahoj

    NM.Plch - Profil | St 31.10.2012 22:55:55

    Ale néééé, sám velkej Ferda jde na ryby,to bude zase velkej průser a někdo bez papírů.Hlavně si nesedejte vedle Ferdy,moc mu nejde zavážení.Po malém konfliktu jste bez papírů,ale nikde to neříkejte, jinak už na Tovačov nemůžu.Tak dík Ahoj Ferdo a nezlob se,ale je to tak:):):)

      N(bedna) - Profil | St 31.10.2012 20:52:40

      Pěkně tady fouká, pípáky pípaj o stošest.-)-)-)Ghándí už sundal backleidy a doufá,že bez nich to nebude propípávat,protože ty vlny nám je vyplavily až skoro na břeh.Mě to huláká i když jsem je nastavil na nejdelší posuv,takže je půjdu taky asi vypnout a nechám to na osudu trávy co vlny nesou sebou.-)-)-)

        Nsyrus - Profil | St 31.10.2012 20:51:21

        Žádňas >> Já ti dám mrcasníky

          NZindys - Profil | St 31.10.2012 20:50:09

          RST >> to bude skoro jako státní svátek tohle :o)

            N(bedna) - Profil | St 31.10.2012 20:48:13

            RST >> No mám tady jedno tričko zhruba dva roky starý s nápisem Karel Gott for president,tak to jen přepíšu na Ferda 3x10 for president a bude.-)-)-)

              NUnca - Profil | St 31.10.2012 20:37:33

              Peca076 >> Třeba trávu kouří? Okouni. :-)

                NDejvL - Profil | St 31.10.2012 20:36:44

                RST >> tak ať se daří všem třem! P.S: a bedýnkovi to s tím tričkem přeju!:)

                  NŽádňas - Profil | St 31.10.2012 20:32:05

                  Peca076 >> já myslel tam ty mrcasníky co tam plavou na tom obrázku :)))

                    NPeca076 - Profil | St 31.10.2012 20:31:00

                    Žádňas >> okoun trávu nežere.-)))

                      NŽádňas - Profil | St 31.10.2012 20:29:34

                      syrus >> Já bych tam loupnul třeba 30 okouna ten by to tam teprve vyčistil :D

                        NPeca076 - Profil | St 31.10.2012 20:28:49

                        Unca >> v nedělu bude foťák plnej fotek a balíme takže dojedeš pozdě

                          Nsyrus - Profil | St 31.10.2012 20:27:41

                          Unca >> No skoro jo.Ale mě se to tak líbí.Je to 300 l a místa na plavání tam mají dost.

                            NUnca - Profil | St 31.10.2012 20:25:47

                            syrus >> Máš to zarostli jak Anín. :-)

                              NUnca - Profil | St 31.10.2012 20:25:11

                              Peca076 >> Hmm, tak já vám v nedělu přijedu ukázat jak na to, ano? Určitě už ste vyšli ze cviku. :-)

                                Nsyrus - Profil | St 31.10.2012 20:20:10

                                Tak sem dnes čistil třístovku.

                                  NPeca076 - Profil | St 31.10.2012 20:16:00

                                  Unca >> voe jdem všichni tři aji Laďa takže komplet u vody asi tak po 5 letech

                                    NRST - Profil | St 31.10.2012 20:12:26

                                    Unca >> Mě stačí desítky.

                                      NUnca - Profil | St 31.10.2012 20:03:53

                                      RST >> Aji ty? Tak to bude svátek na Tovačově. Dnes mě informoval Husa, že jede na víkend. To budou padat rekordy. Husa říkal, že jede na ryby, protože prej potřebuje spočítat na Tovačově "dvacítky". :-) No nevim kolik jich tam bude kolem vody chodit. To měl jet spíš v létě, když se chodili koupat. :-))

                                        NRST - Profil | St 31.10.2012 19:55:22

                                        (bedna) >> Chystej koruny budeš dělat tričko!!!!!!!! Od pátku du na ryby.

                                          Červené karty: Pvl, John1, pany2