Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

NStrop 330 - Profil | St 31.10.2012 17:37:59

(bedna) >> takze zpravy nic moc ale aspon je tam hezky:) zitra uz jedeme taky tesim se

    NDejvL - Profil | St 31.10.2012 17:35:49

    (bedna) >> hodně štěstí, zlomte klacky! a dávejte bacha v tom větru...

      NUnca - Profil | St 31.10.2012 17:26:47

      (bedna) >> Prej se k nám žene slušnej vítr. Byla výstraha v televizi.

        N(bedna) - Profil | St 31.10.2012 17:11:13

        Tak všichni převezeno a nachystáno na noc.Počasí stále větrné ,voda silně táhne na vesla bych jezdit nechtěl.-)-)
        Ryba se žádná od té Tomášově 88-tce neukázala,ale věříme,že dnes v noci potažmo ráno,se něco chytí.

          N(bedna) - Profil | St 31.10.2012 12:57:00

          Tak nový raport.
          Já převezl obě udice do hlubších vod což doposavad ovoce nepřineslo.Za to včera dojeduvší Tomáš z Lipníka si před obědem vytáhl kapřéka 88cm,ale fotit se mu nechtělo a tak kapřéka po změření u břehu ihned pustil.Chycen byl na sladké s kořením.
          Ghándí se vyspal do růžova takže v práci na odpolední bude určitě podávat nadstandartní výkony a bude činit radost svému zaměstnavateli.-)-)-)
          Pravděpodobně předpovídané oteplení zapříčiňuje,že se jezero začíná pomalounku plnit rybáři.Vítr stále fouká jihovýchodní a kvůli předpovědi silného nárazového větru jsme ještě před obědem vše pořádně přivázali, předstany přukurtnovali a připravili se na něj.
          U jednoho prutu jdu měnit strategii lovu.Bednabaits jsem doplnil plovkou patentka a patentkovým dipem prolil pelety játra maso a s kousky nařezaného boilies vlastní výroby -), řádně promíchal,aby bylo čím řádně vnadit.Tak snad nová příchuť zvedne aktivitu větších ryb,protože jeden prut s kterým jsem se bavil s rybama do 65cm a pokládal ho na místa kde se výskyt menších ryb dal předpokládat, už také pokládám do míst kde doufám,v záběry od větších kaprů.
          Takže jdu převézt udici.

            NPeca076 - Profil | St 31.10.2012 11:27:49

            Unca >> neměj péči pojedem pořád ve stejních kolejích

              NStrop 330 - Profil | St 31.10.2012 10:26:43

              (bedna) >> Tak to je skoda ze v noci nic. Jsem zvedavej co snima udela to slunicko snad to bude lepsi a ti kluci pupkaty pojedou z vody ven:))

                NRST - Profil | St 31.10.2012 8:24:54

                (bedna) >> Aspoň si se vyspal.

                  N(bedna) - Profil | St 31.10.2012 8:23:21

                  Noc byla velmi větrná a vlny bouchaly o břeh jak hluchej na vrata,leč ryba nešla.Jen jeden násaďák jinak klid.

                    NUnca - Profil | St 31.10.2012 8:13:31

                    c.13 >> Jo jo, jeden známej, co taky chytá na Tovačově, mi říkal, že jim tam ta svíčková chutná. Má tam na ni nachytany pěkny ryby. Nemám nic proti svíčkové, jen doufám, že příští rok nebude novinka boilí "vrabec se zelím". :-) A doufám, že s tím nepřijde Lobobaits. :-))

                      Nc.13 - Profil | St 31.10.2012 7:35:17

                      Unca >> To je jen krycí název, páč šmakuje rybám jak nám svíčková :-))

                        NUnca - Profil | Út 30.10.2012 23:38:29

                        dukin >> Hmm, tak si teda dobrodruh. :-)

                          Ndukin - Profil | Út 30.10.2012 23:22:35

                          Unca >> Já si to letos ještě v bivaku v pohodě dám :o)
                          Taky co mi zbývá :o))

                            NUnca - Profil | Út 30.10.2012 22:17:03

                            Peca076 >> Už nevím jak sme se dohodli, ale jo, platí to. :-) O víkendu ti zavolám.

                              NPeca076 - Profil | Út 30.10.2012 22:15:00

                              Unca >> tak jak jsme se dohodli jo

                                NUnca - Profil | Út 30.10.2012 22:12:28

                                Peca076 >> Pokud máš "byznys" na karavan, tak jo. Dojedu tam.

                                  NPeca076 - Profil | Út 30.10.2012 22:05:12

                                  Unca >> tak platí ta neděle

                                    NUnca - Profil | Út 30.10.2012 21:59:58

                                    (bedna) >> Víš jak to řiká Neča? čím větší vlny, tím větší ryby. :-)

                                      N(bedna) - Profil | Út 30.10.2012 21:57:49

                                      Jinak opět tu začalo drobně pršet,ale vítr rapidně zeslábl,ale stále fouká.Zatím je to bez záběru.
                                      Hledíme na Nova cinemu a držíme Ferdovi palce,aby to potvrzení totožnosti už konečně získal.-)-)-)

                                        N(bedna) - Profil | Út 30.10.2012 21:51:39

                                        Dombasmen >> Čus!
                                        Já jedu na krev pořád.-)-)-)
                                        Jinak hodnotu litru krve nevím to by ses musel zeptat mojí paní.Ta mě pije krev už přes deset a ještě ji za to každej měsíc platím.-)-)-)

                                          Červené karty: Pvl, John1, pany2