Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

Nbart.bm - Profil | Út 30.10.2012 20:21:34

Dombasmen >> dostaneš stravenku za 55kč rohlík a čaj ti lepší dávaj tatranku a proplatí ti cestu z bydliště na stanici ale autobusem :)) to není jak.... http://www.youtube.com/watch?v=VaagnxpkduU

    NDombasmen - Profil | Út 30.10.2012 19:48:56

    Čus Bedna.Tak jsem konečně dorazil s práce a dostal jsem se k PC.Moc krásná ryba.Zítra se už uvidíme a dodatečně Ti potřepu ploutví.Jedu ráno na krev a pak se stavím a domluvíme se co a jak.Jo prosím Tě,nevíš kolik dávají za litr???????Potřebuji koupit nějaké bobule!!!!!!!!!!!Pozdravuj Pepana a Gándího a ať Vám to strhá pípáky.

      NUnca - Profil | Út 30.10.2012 19:33:02

      c.13 >> Paráda. Vy už nevíte na co chytat. Házet do vody svíčkovou? Trochu snobárna, ne? :-))

        Nc.13 - Profil | Út 30.10.2012 19:27:35

        Kluci si tam užili krásnou podzimní chytačku,snad nebude vadit ,když vložím odkaz a nedostanu pojeb,že je to reklama :-)

        http://www.boiliesystem.cz/uspesna-podzimni-vyprava​-na-tovacove/

          N(bedna) - Profil | Út 30.10.2012 19:25:34

          Právě dorazil Ghándí a vyrazil vyvést své ,,vytuněné,, montáže s koulís světoznáme firmy Lobo,takže se připravil na klidnou noc.-)-)
          Jinak se všichni připravujeme na 20,00 kdy v televizi na programu Nova cinema má nějaký pořad či film jeden z aktérů této světoznámé firmy.Prý něco ohledně vegetariánské stravy a vlivu této stravy na lidský organismus.Nevím nechám se překvapit.-)-)-)

            NUnca - Profil | Út 30.10.2012 18:55:49

            DejvL >> Jo jo, taky říkám, že jet na týden na ryby v tomto počasí jako "vostrej kaprař" pod bivak je fajn, ale aby to pak člověk neodmarodil :-)) Jo, už nejsme nejmladší.

              NUnca - Profil | Út 30.10.2012 18:44:08

              (bedna) >> No nevim. Pamatuju si, jak sme s Gándhim a Rybou1 sklízeli krytiku za karavan a televizi. Ale v pohodě, to je vývoj. Stejně jako ty, když si loni říkal, že už se fotit s rybama nebudeš. :-)) V pohodě, život je změna.

                NDejvL - Profil | Út 30.10.2012 18:37:20

                (bedna) >> tak konec krmení cejnů, je čas na cherry!:)bojuj a drž se..

                  NZindys - Profil | Út 30.10.2012 18:37:15

                  Jsem byl dnes zkontrolovat Bednu, jestli nedělá nějaký rošťárny u vody a mezi řečí jsem si stihl uvláčet i nějakou tu rybičku :)

                    NDejvL - Profil | Út 30.10.2012 18:33:54

                    Unca >> čau, no celou sezonu zvládnu v pohodě týden pod bivakem, ale v počasí, které momentálně panuje, si to dost dobře nedovedu představit a to jsem fakt magor se šupinama na mozku..:)a už nejsem nejmladší taky..

                      N(bedna) - Profil | Út 30.10.2012 18:33:22

                      Unca >> No a nebyl jsi náhodou s touto teorií mezi prvníma?Já mám dojem,že jsi to tu taky kdysi prohlašoval.-)-)-)

                        NZindys - Profil | Út 30.10.2012 18:32:16

                        DejvL >> na druhou stranu jsem si říkal, že v létě zlatej bivak... :)

                          NUnca - Profil | Út 30.10.2012 18:30:57

                          DejvL >> Pamatuju si dobu a není to tak dávno, co skoro všichni říkali, jak karavan není kaprařskej a když na ryby tak jen v bivaku atd. atd. atd. :-) No jo, život je změna. U.K. style na Tovačově určitě neuvidíš. No, možná tak Dukina. :-)

                            NRST - Profil | Út 30.10.2012 18:30:53

                            Karavan by neměl být problém, domluvte se na termínu a cinkněte Husovy.

                              N(bedna) - Profil | Út 30.10.2012 18:30:42

                              Tak po velmi urputném souboji, jsem ve velmi silném větru a dešti zdolal v nerovném souboji rybáře a ryby z hloubky 8 metrů na velmi selektivní boilies Bednabaits,-- cejna.-)
                              Vlny dosahují výšek,že jsem ve stromech nevěděl jestli zdolávám rybu a nebo češu ovoce.-)-)-)

                                NDejvL - Profil | Út 30.10.2012 18:28:35

                                Zindys >> hele, na karavan by zájemců bylo přehršel!:)

                                  NZindys - Profil | Út 30.10.2012 18:22:25

                                  jir.zap >> doufám, že s semnou počítáš, až budeš plánovat nějakou výpravu zas s karavanem :))

                                    N(bedna) - Profil | Út 30.10.2012 18:12:14

                                    Jinak začalo tu pršet,tedy krápat.Během dne tři záběry,na Bednabaits dva pánvičkové velikosti se podívali do lodě,ale protože tam bylo najednou, moment mám záběr :-)

                                      N(bedna) - Profil | Út 30.10.2012 18:05:57

                                      Tak jedeme zase on-line vlítl jsem do t-mobile a jasně jsem jim vysvětlil,že já tedy dvě závady v roce netoleruji.http://www.novinky.cz/koktejl/272310-nespokojeny-za​kaznik-uplne-zdemoloval-prodejnu-mobilniho-operator​a.html

                                        Njir.zap - Profil | Út 30.10.2012 17:52:58

                                        Gandhi >> Tak to je super....dekuju...Letos uz to asi nestihnu...Vidim ze se vam dari....gratulace...

                                          Červené karty: Pvl, John1, pany2