Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NLumas - Profil | Pá 16.9.2016 12:51:33

čolkař,zloch >> Žije a sleduje, že se tu za ty roky nic nezměnilo. :-)

    N1Mara - Profil | Pá 16.9.2016 12:47:02

    VL.K. >> To víš, Kubík jich má na Katlově málo , musí doplnit genofond ......... .-)

      Nčolkař,zloch - Profil | Pá 16.9.2016 12:45:28

      Lumas >> Fénix žije!

        NPvl - Profil | Pá 16.9.2016 12:45:14

        VL.K. >> Kdo ví co bude za rok ..

          NVL.K. - Profil | Pá 16.9.2016 12:42:39

          Pvl >> skoda ze to zitra konci....zacalo me to bavit :-)) za rok se tam asi pojedu podivat...pac tohle chce videt na vlastni bulvy :O))

            NPvl - Profil | Pá 16.9.2016 12:39:26

            VL.K. >> Tak sleduj ,sleduj

              NVL.K. - Profil | Pá 16.9.2016 12:35:35

              Pvl >> jenze sleduji wcc a zrovna psali ze pi hrazi jede jeep s napisem preprava zivych ryb...tak misto abych sledoval kam jede musim kouknout co pises :-))))

                NJettys - Profil | Pá 16.9.2016 12:34:31

                Lumas >> tys tu chybel

                  NPvl - Profil | Pá 16.9.2016 12:33:38

                  VL.K. >> Jseš na rybech ne ? Na tebe to neplatí .o§)

                    NVL.K. - Profil | Pá 16.9.2016 12:26:50

                    Pvl >> nacalniku neseeer pri patku :-))))

                      NPvl - Profil | Pá 16.9.2016 12:25:24

                      Lumas >> Moje řeč !!

                        NLumas - Profil | Pá 16.9.2016 12:21:24

                        Koukejte makat kůže líný!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          NPvl - Profil | Pá 16.9.2016 7:19:24

                          Jettys >> Kupodivu

                            NVL.K. - Profil | Pá 16.9.2016 6:37:41

                            Jettys >> nakakat...lysecka ani nahodou

                              NJettys - Profil | Pá 16.9.2016 6:21:43

                              VL.K. >> tak az chytnes lysecka mi ho schovej

                                NVL.K. - Profil | Pá 16.9.2016 6:10:17

                                Jettys >> nervi tady po ranu pri patku...ale je fakt ze si me vzbudil a ja pekne na 6h nahodil :-)

                                  NJettys - Profil | Pá 16.9.2016 5:26:34

                                  Papapapapapapapatek

                                    NFantozi (Aladin) - Profil | Pá 9.9.2016 20:43:11

                                    VL.K. >> ok, stavíme se:)

                                      NVL.K. - Profil | Pá 9.9.2016 20:39:42

                                      Fantozi (Aladin) >> nepridam...jsem u vody....dopiju pivo...vytahnu to a jdu spat :-)

                                        NFantozi (Aladin) - Profil | Pá 9.9.2016 20:31:45

                                        VL.K. >> jdeme na kontrolu....nepřidáš se?

                                          Červené karty: Szimona