Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

Nčolkař,zloch - Profil | Po 26.9.2016 20:12:33

1Mara >> jestli bůh dá i voda bude...

    N1Mara - Profil | Po 26.9.2016 17:26:31

    čolkař,zloch >> Jestli bůh dá, tak strávím dva dni s kamarádem na velké vodě a tam budu chytat opice a kapříky :-)))

      Nčolkař,zloch - Profil | Po 26.9.2016 15:46:16

      1Mara >> a co k vodě už letos dojdeš, nebo jen k Sen´tákovi na pivo?

        NShu-lin - Profil | Po 26.9.2016 15:19:39

        1Mara >> necháš se přitlouct na kříž?

          N1Mara - Profil | Po 26.9.2016 15:16:53

          ode dneška mám velký pátek .-)

            NVL.K. - Profil | Pá 23.9.2016 22:20:02

            Jettys >> neverim nikomu...jen sam sobe...zivot me naucil :-)

              NShu-lin - Profil | Pá 23.9.2016 15:07:00

              Jettys >> zkusil jsem ho na základě týhlevěty v článku.:-))
              "Výměnou za zveřejněné texty jsme danému pisateli přislíbili naprostou anonymitu."

                NJettys - Profil | Pá 23.9.2016 14:53:24

                VL.K. >> never nekomu kdo zere lyseky

                  NJettys - Profil | Pá 23.9.2016 14:52:44

                  Shu-lin >> dostal jsi kako

                    NShu-lin - Profil | Pá 23.9.2016 13:00:26

                    VL.K. >> dělám si zadel.:-))

                      NVL.K. - Profil | Pá 23.9.2016 12:06:07

                      Shu-lin >> pozor to nepíšu já...kdyby jsem to napsal tak se pod to klidně podepíšu

                        NPvl - Profil | Pá 23.9.2016 10:46:50

                        Shu-lin >> Si děláš woko co , .o§)

                          NShu-lin - Profil | Pá 23.9.2016 9:22:12

                          VL.K. >> jsem dneska četl ty tvoje články na inrybar.cz Život porybného. Hezky to píšeš.

                            NVL.K. - Profil | Pá 23.9.2016 8:03:37

                            Pvl >> jak na tom jsem ? řekl bych že velmi dobře :))))

                              N1Mara - Profil | Pá 23.9.2016 7:19:00

                              Fuj opět pracovní pátek a k tomu víkend😞

                                NPvl - Profil | Pá 23.9.2016 7:11:24

                                VL.K. >> Záleží jak na tom jseš ..

                                  NVL.K. - Profil | Pá 23.9.2016 7:07:51

                                  už?

                                    NJettys - Profil | Pá 23.9.2016 6:24:33

                                    ...

                                      NFantozi (Aladin) - Profil | Pá 16.9.2016 13:10:37

                                      Lumas >> je to tu pořád samej hovnochyt

                                        Nčolkař,zloch - Profil | Pá 16.9.2016 13:07:10

                                        Lumas >> nech se pozvat vedle do privátu,tam se dějí věci!

                                          Červené karty: Szimona