Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NVL.K. - Profil | Pá 9.9.2016 20:20:05

Fakt uz je patek? Hmmmm....

    NJettys - Profil | Pá 9.9.2016 7:51:22

    Tak asi ne

      NJettys - Profil | Pá 9.9.2016 6:48:35

      Že by?

        NPvl - Profil | St 7.9.2016 11:38:58

        1Mara >> Máš pátek stále, co by jsi ještě chtěl ...:o§))

          N1Mara - Profil | St 7.9.2016 8:52:08

          :-)

            NJettys - Profil | Ne 4.9.2016 15:55:52

            Pvl >> tu mas celej tejden

              NPvl - Profil | Ne 4.9.2016 15:07:31

              1Mara >> Taky že jde :o§))

                N1Mara - Profil | Ne 4.9.2016 15:05:21

                Pvl >> Jo, dneska by to šlo :-)

                  NPvl - Profil | Ne 4.9.2016 15:00:51

                  Nedělička :o§))

                    NVL.K. - Profil | Pá 2.9.2016 8:14:56

                    1Mara >> aha...mám v tom nějaký hockej

                      N1Mara - Profil | Pá 2.9.2016 7:53:22

                      VL.K. >> Ještě není ........

                        NVL.K. - Profil | Pá 2.9.2016 7:52:13

                        Jettys >> už zase ?

                          NJettys - Profil | Pá 2.9.2016 6:43:36

                          Patecek

                            NPvl - Profil | Pá 26.8.2016 6:30:56

                            Jettys >> Sám seš kokotko

                              NJettys - Profil | Pá 26.8.2016 6:17:42

                              Pjatok kokotstvo

                                NVL.K. - Profil | Pá 5.8.2016 7:29:38

                                Kuwa zas pátek...to to letí...:-))

                                  NJettys - Profil | Pá 5.8.2016 7:16:50

                                  Pvl >> sedi rano dlouho na wc tak toho hodne napise

                                    NJettys - Profil | Pá 5.8.2016 7:15:43

                                    čolkař,zloch >> von byl rano na amurach

                                      NPvl - Profil | Pá 5.8.2016 7:14:57

                                      Jettys >> pan čolek aby nemněl zase nějaký komentář ..

                                        Nčolkař,zloch - Profil | Pá 5.8.2016 7:10:29

                                        Jettys >> bdělej důchodec číhá...

                                          Červené karty: Szimona