Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

N1Mara - Profil | Ne 20.12.2015 11:47:11

Jettys >> :-D:-D:-D

    NPvl - Profil | Ne 20.12.2015 11:42:38

    Jettys >> Ty jseš fakt vůl ........

      NJettys - Profil | Ne 20.12.2015 11:36:31

      Pvl >> na dodávku musíš dát od 1.11 zimáky

        NPvl - Profil | So 19.12.2015 18:25:38

        Jettys >> Hele, musí se dávat něco na dodávku - jako tomu bylo dříve ?

          NPvl - Profil | So 19.12.2015 15:10:12

          Jettys >> Bažantek ... budu muset jednoho taky koupit :o§)

            NJettys - Profil | So 19.12.2015 14:45:15

            Pvl >> dnes jsem byl pozvan na bazanti

              NJettys - Profil | Pá 18.12.2015 20:57:14

              Pvl >> jo

                NPvl - Profil | Pá 18.12.2015 20:56:00

                Jettys >> mufloni ?

                  NJettys - Profil | Pá 18.12.2015 20:53:46

                  Pvl >> chodim kazdej vikend

                    NPvl - Profil | Pá 18.12.2015 16:22:13

                    Jettys >> gde ? Mislyfcovat

                      NJettys - Profil | Pá 18.12.2015 16:18:14

                      Pvl >> jako gde? Edit nejedu

                        NPvl - Profil | Pá 18.12.2015 13:49:31

                        Jettys >> Byl jsi někde ? EDIT : pojedeš na KP?

                          NJettys - Profil | Pá 18.12.2015 13:48:16

                          Pvl >> no tak tebe je jeste vic....

                            NPvl - Profil | Pá 18.12.2015 13:47:13

                            Jettys >> Bral jsem to jako reakci na mne --ne na pátek

                              NJettys - Profil | Pá 18.12.2015 13:45:39

                              Pvl >> vono tech patku bude pocitam asi tak kolem padesati rocne a to je dost

                                NPvl - Profil | Pá 18.12.2015 11:04:30

                                Jettys >> Čeho je dost toho je příliš .

                                  NJettys - Profil | Pá 18.12.2015 6:49:23

                                  Pvl >> to je dost

                                    NPvl - Profil | Pá 18.12.2015 6:32:57

                                    Pátek , holoto :o§)

                                      NWright - Profil | Pá 11.12.2015 14:38:00

                                      Jo...to by šlo

                                        NPvl - Profil | Pá 11.12.2015 14:36:13

                                        VL.K. >> Píše to mislyvec .

                                          Červené karty: Szimona