Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NVL.K. - Profil | Pá 11.12.2015 13:57:39

Pvl >> už ?

    NPvl - Profil | Pá 11.12.2015 10:42:06

    Zase pátek ?

      N1Mara - Profil | Pá 11.12.2015 8:50:33

      Jettys >> A jo pičurjetko

        NJettys - Profil | Pá 11.12.2015 6:36:28

        Je tu patek vase kokotstvo

          NPvl - Profil | Pá 4.12.2015 19:11:22

          Jettys >> Haha

            NJettys - Profil | Pá 4.12.2015 8:58:49

            Ha

              NPvl - Profil | Čt 3.12.2015 19:35:08

              Jettys >> To je výhoda .

                NJettys - Profil | Čt 3.12.2015 19:23:21

                Pvl >> aspoň mam nějakou jistotu

                  NPvl - Profil | Čt 3.12.2015 19:21:35

                  Jettys >> O tom není pochyb .

                    NJettys - Profil | Čt 3.12.2015 19:20:33

                    a já budu po návštěvě osvěžovny jak anděl

                      NPvl - Profil | Čt 3.12.2015 18:41:32

                      1Mara >> Jo, a ten taky Máš pravdu

                        N1Mara - Profil | Čt 3.12.2015 18:40:49

                        Pvl >> Mikuláš přeci né.......

                          NPvl - Profil | Čt 3.12.2015 18:38:51

                          Jettys >> čerti ?

                            NJettys - Profil | Čt 3.12.2015 17:33:32

                            Uz se to blizi

                              NPvl - Profil | Pá 27.11.2015 7:50:16

                              1Mara >> Tak trochu -týká hrůza pomyslet ..

                                N1Mara - Profil | Pá 27.11.2015 7:47:49

                                Pvl >> No, je to za dveřmi, takže se to týká i tebe a všech .-(. Konec politiky ....

                                  NPvl - Profil | Pá 27.11.2015 7:42:26

                                  1Mara >> ak nějak si člověk může něco domyslet ... ale je to mazec (po shlédnutí) Máte se na co těšit ...

                                    N1Mara - Profil | Pá 27.11.2015 7:28:59

                                    Pvl >> No to jo, po tom co jsem ráno viděl, ale to zjistíš sám, až do té diskuse nakoukneš .-(

                                      NPvl - Profil | Pá 27.11.2015 7:26:27

                                      1Mara >> Tak to je taky potřeba ...a hned je na co se těšit :o§)

                                        N1Mara - Profil | Pá 27.11.2015 7:25:09

                                        Pvl >> Jo ten mám a večer ho řádně propláchnu na narozkách :-))

                                          Červené karty: Szimona