Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NPvl - Profil | Pá 27.11.2015 7:23:46

1Mara >> Zase máš průtokáč :o§))

    N1Mara - Profil | Pá 27.11.2015 6:57:12

    Pvl >> já žádnou nemám, je to spravedliví ?

      NPvl - Profil | Pá 27.11.2015 6:35:27

      1Mara >> Já mám každé ráno studanku přeplněnou --tak na co šetřit ? :o§)

        NJettys - Profil | Pá 27.11.2015 6:34:00

        Vsem pjeknej blek frajdej

          N1Mara - Profil | Pá 27.11.2015 6:31:48

          Pvl >> Vody je málo, musí se šetřit, a lemry ještě nevstaly :-)

            NPvl - Profil | Pá 27.11.2015 6:29:31

            1Mara >> Když fšem tak i monytorům i myslyfcům Musel jsem jít s "vodou" :o§)

              N1Mara - Profil | Pá 27.11.2015 6:27:04

              Pvl >> I monitorům ? jak to že nechrápeš ?
              hezký pátek monitoři .-)

                NPvl - Profil | Pá 27.11.2015 6:15:28

                Nazdarec , dnes fšem bez vyjímky ,

                  NPvl - Profil | Po 23.11.2015 21:51:48

                  Jettys >> 9.1.2016

                    NPvl - Profil | Po 23.11.2015 20:17:44

                    Jettys >> , 2nebo 3 ? týden v lednu

                      NJettys - Profil | Po 23.11.2015 19:49:22

                      Pvl >> gdy to je?

                        NPvl - Profil | Po 23.11.2015 19:31:28

                        Jettys >> A copak bych tam u vás v těch kotěhůlkách dělal ??? Pojedeš do Prahy ? KP

                          NJettys - Profil | Po 23.11.2015 19:27:42

                          Pvl >> budeš muset přijet

                            NPvl - Profil | Po 23.11.2015 19:24:45

                            Jettys >> Dobrá parta . ale slepá :o§))

                              NJettys - Profil | Po 23.11.2015 19:21:13

                              Pvl >> ani ne, vědí že jsem dobrej....

                                NPvl - Profil | Po 23.11.2015 19:19:19

                                Jettys >> To byli ostatní nasraný co ? .o§))))

                                  NJettys - Profil | Po 23.11.2015 19:18:23

                                  Jettys >> jasně:)

                                    NPvl - Profil | Po 23.11.2015 19:17:39

                                    Jettys >> No vidíš ..to vše ty ? .o§))))

                                      NJettys - Profil | Po 23.11.2015 19:16:24

                                      Pvl >> hus se to vylepsilo

                                        N1Mara - Profil | Pá 20.11.2015 10:50:06

                                        Pvl >> Na pánvi .....

                                          Červené karty: Szimona