Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NPvl - Profil | Pá 20.11.2015 8:52:05

Jettys >> Kdo ? .o§) druhá varianta kde ?

    NJettys - Profil | Pá 20.11.2015 8:51:02

    Pvl >> píchá ho......

      NPvl - Profil | Pá 20.11.2015 8:39:07

      1Mara >> Léčit ??

        N1Mara - Profil | Pá 20.11.2015 7:18:34

        Nekřič tady, tady se bude dneska léčit ..............

          NPvl - Profil | Pá 20.11.2015 7:10:56

          Máme tu pátek ... zdar domácím a monitorům zvlášť

            NPvl - Profil | Út 17.11.2015 10:22:11

            Jettys >> Třeba se to vylepší .

              NJettys - Profil | Út 17.11.2015 10:09:49

              Pvl >> není, letos je to bída, čuńata nejsou v lese

                NPvl - Profil | Út 17.11.2015 10:04:40

                Jettys >> A copak jsi picnul ? Pochlub se jestli je s čím :o§)

                  NJettys - Profil | Út 17.11.2015 9:57:25

                  Pvl >> si piš

                    NPvl - Profil | Út 17.11.2015 9:40:50

                    Jettys >> Hoj byl jsi už na lofu ?

                      NJettys - Profil | Út 17.11.2015 9:29:27

                      Pvl >> zdar dědku, to je dost že ses wokázal

                        NPvl - Profil | Po 16.11.2015 18:11:50

                        Máme zde půlpátek nezdravým monytory .

                          N1Mara - Profil | Pá 13.11.2015 8:48:09

                          Už ? No tak jó , hoj monitoři .

                            NVL.K. - Profil | Pá 13.11.2015 7:04:05

                            Vstávat a makak monitóóři ......pjekný pátek fšem :-)

                              NVL.K. - Profil | Pá 6.11.2015 11:02:59

                              Shu-lin >> tobě dám kornout,ale na hlavu ty kornoute :))))

                                NVL.K. - Profil | Pá 6.11.2015 11:02:36

                                Jettys >> pleteš se,když k tomu připočtu i neděli tak 6tý den v zápřahu

                                  NShu-lin - Profil | Pá 6.11.2015 10:14:35

                                  Jettys >> a pytlíček s bačkůrkama.:-))

                                    NJettys - Profil | Pá 6.11.2015 9:57:17

                                    Shu-lin >> mel reflexni batuzek a v nem polodotykovej mobil, v kornoutu boili od jardy

                                      NShu-lin - Profil | Pá 6.11.2015 8:40:20

                                      VL.K. >> šel jsi s kornoutem?

                                        NJettys - Profil | Pá 6.11.2015 7:45:24

                                        VL.K. >> prvni den v praci?:-)

                                          Červené karty: Szimona