Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NVL.K. - Profil | Pá 6.11.2015 7:11:43

Ňákej podezřelej klid...hm...tak pjekný pátek fšem :-)

    Nčolkař,zloch - Profil | Pá 30.10.2015 14:19:10

    numen >> mám i větší od DAMu,jsou to spešl zvukové na sumce,cena 200,-Kč+

      NPvl - Profil | Pá 30.10.2015 14:14:18

      Wright >> Tu taky nešel ne ?

        NWright - Profil | Pá 30.10.2015 14:13:00

        numen >> pokud sem chceš příště vkládat foto, tak si vyčisti rukavice...takhle to vypadá, že...

          Nnumen - Profil | Pá 30.10.2015 14:11:05

          Tak máme patecek. Včera jsem zase něco našel. Hezká plandavka. Jen jsem takhle dvojitou ještě neviděl.

            NPvl - Profil | Pá 30.10.2015 13:51:06

            Jettys >> Co máš ty, dnes za den ?

              NJettys - Profil | Pá 30.10.2015 13:49:46

              VL.K. >> ty mas furt patek:-)

                NVL.K. - Profil | Pá 30.10.2015 8:03:06

                zdarec fšem při pátku...... teda jestli je dnes pátek :-)))

                  NVL.K. - Profil | Ne 25.10.2015 12:35:55

                  numen >> jjj takové jaké Svět neviděl :-))

                    Nnumen - Profil | Ne 25.10.2015 11:32:12

                    VL.K. >> asi tu jsou velké ryby..!!

                      NVL.K. - Profil | Ne 25.10.2015 10:01:23

                      numen >> to je pořádnej trojhák na sumce...to nepoznáš ? :-))

                        Nčolkař,zloch - Profil | Pá 23.10.2015 16:03:51

                        numen >> žádná škoda,kotva za skůtr,konec provazu za strom na břehu a je....

                          Nnumen - Profil | Pá 23.10.2015 15:43:04

                          čolkař,zloch >> tohle by asi nerozchodil, ani skútr, ani dotyčný...

                            Nčolkař,zloch - Profil | Pá 23.10.2015 15:21:50

                            numen >> bude to dobrý na ty paka s vodními skůtry,schovej to

                              Nnumen - Profil | Pá 23.10.2015 14:53:35

                              Pvl >> je doma dělaný.je to svařovaný na koleni. A ten.provaz, zase až tak silný není.

                                NPvl - Profil | Pá 23.10.2015 14:47:57

                                numen >> Vím ,že se normálně s protihroty nepoužívá - je možné že sehnal dotyčný majitel tento hák , nechal to tak ???

                                  Nnumen - Profil | Pá 23.10.2015 14:44:34

                                  Pvl >> s protihroty?

                                    Nnumen - Profil | Pá 23.10.2015 14:44:14

                                    čolkař,zloch >> to jako fakt. Slušný...

                                      NPvl - Profil | Pá 23.10.2015 14:38:13

                                      numen >> Asi to nejspíš sloužilo jako kotvička "na kotvičkování " tzn na tahání utrhaných silonů -- vázek

                                        N1Mara - Profil | Pá 23.10.2015 14:32:25

                                        numen >> kotva na loď. ;-)

                                          Červené karty: Szimona