Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NFantozi (Aladin) - Profil | Pá 23.10.2015 14:32:19

numen >> to by se mi hodilo jako kotva na loď

    Nčolkař,zloch - Profil | Pá 23.10.2015 14:29:08

    numen >> to jako fakt?

      Nnumen - Profil | Pá 23.10.2015 14:22:36

      Dnešní úlovek, jen nevím kam ho zařadit. Asi scifi...

        NPvl - Profil | Pá 23.10.2015 13:50:24

        Wright >> Jednodušší je pro mne pes .- raději zůstanu u něho .

          NWright - Profil | Pá 23.10.2015 13:43:14

          Pvl >> zkus se skrýt za dyslektika případně za dysgrafika

            NPvl - Profil | Pá 23.10.2015 8:10:52

            Jettys >> Omil domácí si budou myslet ,že se sem zatoulal pes a ne monitor .

              NJettys - Profil | Pá 23.10.2015 6:12:30

              Pvl >> panacek trochu bumbal

                NPvl - Profil | Pá 23.10.2015 0:45:58

                Haf

                  N1Mara - Profil | Pá 16.10.2015 9:28:01

                  Zdar monitorům zvlášť ....

                    NPvl - Profil | Pá 16.10.2015 8:12:01

                    VL.K. >> Aha .

                      NVL.K. - Profil | Pá 16.10.2015 8:07:58

                      chčije a chčije........pjekný pátek fšem

                        NVL.K. - Profil | Pá 16.10.2015 8:07:29

                        Pvl >> wo to,že je to tu :-)

                          NPvl - Profil | Pá 16.10.2015 7:15:05

                          Jettys >> Wo co de ?

                            NJettys - Profil | Pá 16.10.2015 6:43:12

                            Je to tu

                              NJettys - Profil | St 14.10.2015 13:57:27

                              Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD - 14.10.2015 13:09:00 >> zezedu voe

                                NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | St 14.10.2015 13:09:00

                                Jettys >> gde?

                                  NJettys - Profil | St 14.10.2015 12:01:32

                                  Patecek se blizi

                                    Nčolkař,zloch - Profil | Po 12.10.2015 9:04:13

                                    Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD - 9.10.2015 14:45:43 >> pak zase bolí hlava....

                                      NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | Pá 9.10.2015 14:45:43

                                      VL.K. >> blbost - hulit i mazat...

                                        NVL.K. - Profil | Pá 9.10.2015 13:42:38

                                        Pvl >> jedině z trávy...nehulit,ale mazat :-)))

                                          Červené karty: Szimona