Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

Gandalf děda - Profil | Čt 15.2.2007 20:43:48

Pánové, kdo jste z Prahy, najděte toho Snowbee a hoďte ho do vody. Mrkněte na ML. Ten je fakt na zabití.

    jettys - Profil | Čt 15.2.2007 18:47:30

    čolkař -TSNZL?

      Marsip - Profil | Čt 15.2.2007 17:46:59

      čolkař: MVPNM :)

        čolkař - Profil | Čt 15.2.2007 17:12:12

        Ice-dávej za zkratky karty,začni od Dog tora Šuliho(jak je zvykem),když chtějí psát,ať píšou pořádně a ne nějaký přiblblý zkratky,anebo ať jen čuměj a nekomentujou to.Bachyho (a bacha) na ně! No a něco pro oko,je to celkem decentní,jestli to tu vydrží?

          Ledňáček (Iceman) - Profil | Čt 15.2.2007 16:55:39

          jettys: neboj, mám PDA, ohlídám si Vás :o)))))

            jettys - Profil | Čt 15.2.2007 16:42:28

            Ice -cajzle -to bude bezvládí:))

              Ledňáček (Iceman) - Profil | Čt 15.2.2007 16:41:40

              Tak pánové - do práce jdu až v úterý :o)

                Aladin - Profil | Čt 15.2.2007 15:10:33

                čolkař:PSP

                Šuli:taky tě mám rád.:))

                  Dr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 15:09:47

                  čolkař: CST

                    čolkař - Profil | Čt 15.2.2007 15:08:22

                    jděte uŽ vŠichni do prdele s těma zkratkama, kdyŽ chce člověk pochopit o co vlastně jde, tak aby si pořídil manuál !!!Šuli-to je mladší brácha?

                      Dr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 15:05:21

                      Pro Aladina

                        Aladin - Profil | Čt 15.2.2007 15:03:16

                        Šuli:tak to votestuj, ať víme, kde to bere

                          Dr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 15:02:55

                          profo:Se neboj že jeden stranou nehodim.Včera jsem šoupnul pár kuliček do tekutý potravy,nakrájim,smíchám s krmítkovkou a devadesátka bude do oběda na břehu:-))

                            profo - Profil | Čt 15.2.2007 14:59:57

                            Dr. Šuli : a co provětrat kapráky. Tam se klidně můžeš před deštěm schovat pod biwi, ale neusni nebo tě někdo přepadne....:-))))

                              Dr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 14:58:41

                              Tady je to taky samej buzerant...

                              Za chvilku padla....zejtra mám volno a půjdu provětrat picker,doufám že bude chcát stejně jako dneska...

                                vasek - Profil | Čt 15.2.2007 14:50:48

                                jettys: máš s tím něco společného :o)

                                  vasek - Profil | Čt 15.2.2007 14:50:25

                                  Šuli: spíš tam někoho chtěl poslat na úřadě když tam oběhával "stavebko " a teď si léčí mindráky na nás:o))
                                  Marsip: neřeknu , Ty by ses mě řechtal:o)

                                    jettys - Profil | Čt 15.2.2007 14:48:41

                                    Marsip -má jí natrženou

                                      profo - Profil | Čt 15.2.2007 14:47:24

                                      Dr.Šuli . asi se někde svezl po šmirglu a teď ho pálí...:-))))

                                        Dr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 14:42:20

                                        Marsip:Co máš furt s tou PRDELÍ?

                                          Červené karty: Szimona