Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NJettys - Profil | Čt 4.2.2010 16:24:55

Shu-lin >> Shu-Lin >> budu chtít odlejt olufka:)

    NMarsip - Profil | Čt 4.2.2010 15:27:21

    Shu-lin >> Shu-Lin >> Jo, drzim palce.

      NShu-Lin - Profil | Čt 4.2.2010 15:26:00

      Marsip >> Zeptám se schválně i u nás,třeba uspěju.

        NMarsip - Profil | Čt 4.2.2010 15:24:42

        Shu-lin >> Shu-Lin >> Tady ho maj v krame kokso!

          NShu-Lin - Profil | Čt 4.2.2010 15:18:25

          Haló haló,hlášení.
          Budu objednávat LUKOPREN N 5541 – dvousložkový silikonový kaučuk s vysokou
          tepelnou odolností určený pro odlévání nízkotavných kovů.
          Tzn. matroš na zhotovení formy na olůvka.1kg vč. katalyzátoru stojí 423kč.

          Bude někdo chtít taky?

            NShu-Lin - Profil | Čt 4.2.2010 15:02:46

            To řikám,stejný smetky:-)

              NFantozi (Aladin) - Profil | Čt 4.2.2010 15:02:19

              Ledňáček (Iceman) >> Boland jsem zkoušel......je to srovnatelný s Lorpiem, Traprem a ostatním krmením

                NShu-Lin - Profil | Čt 4.2.2010 14:56:24

                Ledňáček (Iceman) >> Všechno jsou to stejný smetky.

                  NBosanac - Profil | Čt 4.2.2010 14:55:00

                  Ledňáček (Iceman) >> Co se stalo Natase ?

                    NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 4.2.2010 14:39:31

                    Nemáte někdo zkušenost s tímto krmením, vyhrabal jsem odkaz v nějaké diskuzi zde
                    http://www.tahoun.cz/nastrahy-navnady/boland-3kg

                      NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 4.2.2010 13:24:46

                      Shu-lin >> Shu-Lin >> za žvanec panáčkuji.

                        NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 4.2.2010 13:24:32

                        Fantozi (Aladin) >> mělo by být dnes.

                          NFantozi (Aladin) - Profil | Čt 4.2.2010 12:59:13

                          Ledňáček (Iceman) >> máš už auto?

                            NShu-Lin - Profil | Čt 4.2.2010 12:58:00

                            Ledňáček (Iceman) >> Štěkáš pěkně,zavrtíš taky doma ocáskem za kus žvance?:-))

                              NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 4.2.2010 12:42:12

                              Zduřte. Tak jsem se vrátil z očkování a ukecali mě na vzteklinu. Za týden jedu na druhou. Vrrr, ňaf, ňaf, vrrrrrrrrrrrrr.

                                NShu-Lin - Profil | Čt 4.2.2010 12:40:37

                                Jettys >> Když jsem nasranej tak sedim na bobku s hlavou v dlaních a bezmocně pláču.

                                  NJettys - Profil | Čt 4.2.2010 12:39:20

                                  Shu-lin >> Shu-Lin >> nechtěl bych tě zažít nasranýho......

                                    N1Mara - Profil | Čt 4.2.2010 12:06:48

                                    Shu-lin >> Shu-Lin >> :-DDD

                                      NShu-Lin - Profil | Čt 4.2.2010 12:04:03

                                      1Mara >> Už je to domluvený.Vršek budeš mít do půlky zad a spodek jako tříčtvťáky:-))

                                        N1Mara - Profil | Čt 4.2.2010 12:03:24

                                        Shu-lin >> Shu-Lin >> Tak có ? :-)

                                          Červené karty: Szimona