Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

Npatlal - Profil | St 3.2.2010 18:40:08

Jinak tady u nás je tma...

    Npatlal - Profil | St 3.2.2010 18:39:43

    Asi je Márovi trochu pohaním a řeknu ať to hned vyhodí u mne do koše....

      Npatlal - Profil | St 3.2.2010 18:38:57

      Zdarec všem....

        Nčolkař,zloch - Profil | St 3.2.2010 18:36:16

        Ledňáček (Iceman) >> staré přísloví praví" potrefená husa se ozve",ale není tam ani slovo o nějakejch ajsfóglech..:-)

          Nčolkař,zloch - Profil | St 3.2.2010 18:35:12

          Jsem dneska línej jak vandrák v červenci,ale jdu vyvenčit psisko,včera byla docela prdel ,vyběh na něj nějakej pitbul či co to bylo za klabonosýho zmetka,a letěl vzduchem tak 15 metrů,sice prej tihle psi necítěj bolest,ale odešel škarpou a už to nezkoušel,bylo mi ho docela líto,panička ho vypustila na volno při vystupování z vlaku a už jí neposlechl,nemůže za to pes,ale ta koza.

            NLedňáček (Iceman) - Profil | St 3.2.2010 18:32:14

            čolkař,zloch >> seš mrtvej za ty navijáky :-))

              NWright - Profil | St 3.2.2010 18:29:40

              čolkař,zloch >> :-))

                NWright - Profil | St 3.2.2010 18:28:48

                1Mara >> hlavně se moc neopijte...

                  N1Mara - Profil | St 3.2.2010 18:23:55

                  Wright >> Teď je vezu k Patlalovi ať se na to podívá. Jinak jsou v záruce né , tak by se kdyžtak reklamovali :-)

                    Nčolkař,zloch - Profil | St 3.2.2010 18:23:44

                    Wright >> mám i 3 japonce a měly vůli už při nákupu před 8-mi lety,k šitmánu prostě ta vůle má bejt,jinak nebrat !

                      Nčolkař,zloch - Profil | St 3.2.2010 18:21:07

                      Aladin-píšou o tobě na netu...
                      Sedlák si chtěl místo starého auta koupit novou Fabii.
                      V novinách si přečetl, že základní model stojí 225 000,- Kč. Vybral tedy knížku a šel za dealerem. Ten mu spočítal, co by takové levnější provedení Fabie stálo.
                      Sedlák zaplatil 376 tisíc a naštvaně odjel.

                      Po čase se na něj Škodovka obrátila, že potřebuje koupit dvě dobré dojnice na statek v rekreačním zařízení, aby měli čerstvé mléko pro zaměstnance a aby si jejich děti mohly sáhnout na opravdovou krávu.
                      I sedlák nelenil, krávy odeslal a připojil fakturu:
                      položka Kč / ks ks celkem Kč
                      kráva, základní provedení 70 000,- Kč 2 140 000,- Kč
                      potah z pravé hovězí kůže 5 000,- Kč 2 10 000,- Kč
                      černo-bílý lak (příplatková barva) 3 000,- Kč 2 6 000,- Kč
                      zásobník mléka na celoroční provoz 8 000,- Kč 2 16 000,- Kč
                      2 x 4 vypouštěcí ventily k zásobníku mléka 2 000,- Kč 8 16 000,- Kč
                      2 ochranné přední oblouky (rohy) 3 000,- Kč 4 12 000,- Kč
                      celoroční kopyta 4 ks 1 500,- Kč 8 12 000,- Kč
                      poloautomatický odháněč hmyzu 5 000,- Kč 2 10 000,- Kč
                      jednohlasé signalizační zařízení 6 000,- Kč 2 12 000,- Kč
                      umělá inteligence v provedení Standard 24 000,- Kč 2 48 000,- Kč
                      čtyrstupňové zařízení na zpracování pohonné směsi 35 000,- Kč 2 70 000,- Kč
                      zařízení na ekologické hnojení 12 000,- Kč 2 24 000,- Kč
                      Celkem za 2 kusy dojnic 376 000,- Kč



                        NWright - Profil | St 3.2.2010 18:19:27

                        čolkař,zloch >> ty mi tady chceš rozhádat mančaft, ne?
                        tak za prvé, Mičurin nejen že sází česnek, ale on ho dokonce sází už podruhé v tomto roce!
                        A za druhé Shimano žádnou vůli mít nemají, tedy krom těch Korejskejch

                          N1Mara - Profil | St 3.2.2010 18:18:45

                          čolkař,zloch >> právě jsem vstával :-))) No jedu k Patlalošovi tak je vemu sebou ať se na ně sám podívá :-)))

                            Nčolkař,zloch - Profil | St 3.2.2010 18:16:44

                            1Mara-prospi se a trochu zaber,chlape-výtr a čtiřhran je docela síla!!! Z vůlí na shimanech si nic nedělej,tu mají přímo z výroby i Stradicy a stejnouji mají i po 5-ti letech provozu,tím se nenech rozhodit,pokud to je jen vůle a ne souvrať,jako na některých klumprvrátcích z Cabelasu-a ještě bílejch..:-)

                              Nčolkař,zloch - Profil | St 3.2.2010 18:13:15

                              Zdarvím vespolek.
                              numen je starej mičurin,ví,že na česnek je a) pozdě a za b) na jarní brzo, fláká se někde jinde.

                                NLedňáček (Iceman) - Profil | St 3.2.2010 16:56:16

                                VL.K. >> to fakt netuším.

                                  NVL.K. - Profil | St 3.2.2010 15:29:30

                                  Wright >> tak takhle dobře jsem se dlouho nezasmál-)-)-), ten a sázet česnek, to jooooo, kdybych ho neznal tak bych tomu možná uvěřil,ale takhle fakt nééééé-)-)-)

                                    NWright - Profil | St 3.2.2010 15:24:21

                                    VL.K. >> podle mě sází česnek...

                                      NVL.K. - Profil | St 3.2.2010 15:22:58

                                      Ledňáček (Iceman) >> nevíš kde se toulá numen?? vyhlížím ho tady a on nikde??

                                        NWright - Profil | St 3.2.2010 15:12:29

                                        Nebo pujdeme na kance?

                                          Červené karty: Szimona