Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NWright - Profil | St 3.2.2010 15:10:35

Budou se konat dírky tento víkend?

    NJettys - Profil | St 3.2.2010 14:50:34

    Ledňáček (Iceman) >> přeci by si nebyl tak zlej....

      NLedňáček (Iceman) - Profil | St 3.2.2010 14:25:22

      Wright >> ano, věřím, vynechám pouze vzteklinu snad mě tam nikdo nepokouše.

        NWright - Profil | St 3.2.2010 14:23:52

        Ledňáček (Iceman) >> Prezident říká, že se hlavnímu hygienikovi nemá věřit a ty věříš nějaký krajský hygienický stanici...

          NLedňáček (Iceman) - Profil | St 3.2.2010 14:22:58

          Jettys >> mažu tě bejku!

            NLedňáček (Iceman) - Profil | St 3.2.2010 14:22:23

            Wright >> nějakej vietnam túrz mám v paži, beru to co řekne KHS, popř. jejich doporučení.

              NWright - Profil | St 3.2.2010 14:19:09

              Ledňáček (Iceman) >> hele nechci ti kazit radost z očkování, ale někdo tě asi pořádně ojebal...
              hvr.cz/obr-1530/

                NWright - Profil | St 3.2.2010 14:16:07

                Ledňáček (Iceman) >> Tak proč to neřekneš rovnou?

                  NJettys - Profil | St 3.2.2010 14:15:46

                  Ledňáček (Iceman) >> zajed se uklidnit do servisu:)

                    NLedňáček (Iceman) - Profil | St 3.2.2010 14:13:58

                    Hajzlové, sem jednou za den vlezu a vy takhle, jdu pryč, v podstatě jsem chtěl říct seru na vás.

                      NWright - Profil | St 3.2.2010 14:12:37

                      Ledňáček (Iceman) >> já myslel, že to je jenom veterinární pro zvířata... Už tě na seznam taky zařadili?

                        NJettys - Profil | St 3.2.2010 14:11:21

                        Ledňáček (Iceman) >> ty seš horník bo co?.)

                          NLedňáček (Iceman) - Profil | St 3.2.2010 14:10:34

                          Wright >> jsou očkování povinné pro vstup do země woe.

                            NShu-Lin - Profil | St 3.2.2010 14:09:52

                            Wright >> Při jeho štěstí tu choleru dostane:-)

                              NWright - Profil | St 3.2.2010 14:05:08

                              Ledňáček (Iceman) >> ani hlavní hygienik se neočkuje, jenom ty furt!!! Něco chytíš!

                                NWright - Profil | St 3.2.2010 14:04:21

                                Jettys >> Máš psa trhače, beztak si furt jenom válí koule, tak ať si vydělá na granule :-))

                                  NLedňáček (Iceman) - Profil | St 3.2.2010 14:04:19

                                  Dobré odpoledne, situace v práci se zklidňuje, snad bude pár dní volněji. Zítra jedu na očkování - cholera - bóže já se těším :-(

                                    NJettys - Profil | St 3.2.2010 14:01:01

                                    Wright >> asi půjdu na policii:)

                                      NWright - Profil | St 3.2.2010 13:58:48

                                      Jettys >> Tak to jseš v pérdeli, to je ti jasný...

                                        NJettys - Profil | St 3.2.2010 13:57:08

                                        Wright >> marsip vybírá výpalný

                                          Červené karty: Szimona