Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NWright - Profil | St 3.2.2010 19:06:02

Šel bych na jedno, půjde někdo s sebou?

    NVL.K. - Profil | St 3.2.2010 19:05:52

    numen >> ty vole jezdil jsem jak Alberto Tomba-)-)-),ale nějak se mi nepovedlo vystoupit z vleku-(-(-( Kdepak jsi byl v pondělí?? Jsem se na tebe těšil-)-)

      NWright - Profil | St 3.2.2010 19:04:56

      patlal >> no jo, už nejsme mladíci...

        Npatlal - Profil | St 3.2.2010 19:04:54

        Ledňáček (Iceman) >> Mára by si měl vzít ,bo si ho objednal a myslím že ho bodne hned na první nafukování jako člun co poprvé nafukoval a hned mu bouchnul .-)

          Npatlal - Profil | St 3.2.2010 19:03:58

          Wright >> Často...

            NWright - Profil | St 3.2.2010 19:03:49

            Nepotřebuju to?

              NLedňáček (Iceman) - Profil | St 3.2.2010 19:02:10

              Na netu mají levně náhradní duše do boatu - nepotřebuje někdo?

                NWright - Profil | St 3.2.2010 19:01:52

                patlal >> stane se...

                  Npatlal - Profil | St 3.2.2010 19:00:30

                  Wright >> Ty bílé nemám...

                    NWright - Profil | St 3.2.2010 18:59:42

                    patlal >> to nejsou slípky...ani trenýrky

                      Npatlal - Profil | St 3.2.2010 18:58:40

                      Ledňáček (Iceman) >> Též mám skoro bílé Stradicy ...

                        Nnumen - Profil | St 3.2.2010 18:51:52

                        VL.K. >> ty vole ,když to neumíš na lyžích ,tak na hory nejezdi:-))))))))))

                          Nčolkař,zloch - Profil | St 3.2.2010 18:50:51

                          Ledňáček (Iceman) >> taky mám 2 skoro bílé Stradicy...

                            NWright - Profil | St 3.2.2010 18:49:00

                            čolkař,zloch >> asi byl napapanej, páč jinak by se na to nevykašlal :-)))

                              NLedňáček (Iceman) - Profil | St 3.2.2010 18:47:52

                              čolkař,zloch >> jsem jedinej kdo tu má bílé mazlíky, takže to bylo jednoznačné.

                                Nčolkař,zloch - Profil | St 3.2.2010 18:46:44

                                Wright >> taky jsem byl překvapenej,že tak rychle vychlad,jednoho jsem před pár lety podřezával když napadl chlapa a zůstal zakouslej,dokud jsem mu neoddělil hlavu od těla a ještě čelisti v kloubu.Tohle byl mladej pes a ještě dost prudce narazil na zeď,tak mu to nejsíš stačilo.

                                  Npatlal - Profil | St 3.2.2010 18:44:56

                                  Wright >> Je to na hovno za vše chtěj prachy :-(

                                    NWright - Profil | St 3.2.2010 18:43:44

                                    patlal >> tys chronickej neplatič!!! Minule telefon, teď ČEZ!!!

                                      NWright - Profil | St 3.2.2010 18:41:49

                                      patlal >> no baže! Ale přesvědč se jestli u toho nevaří

                                        NWright - Profil | St 3.2.2010 18:40:36

                                        čolkař,zloch >> to se mi fakt nezdá...

                                          Červené karty: Szimona