Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NJettys - Profil | St 3.2.2010 11:45:58

Marsip >> u sebe nemám

    NFantozi (Aladin) - Profil | St 3.2.2010 11:45:56

    Wright >> už jsem to sem stejně dával.........

      NMarsip - Profil | St 3.2.2010 11:38:56

      Jettys >> Stavim se u tebe v praci pro prachy, mas? Celych 3800kc a esli uz mas vejplatu tak 3500kc, potrebuji na nakup ryb. :)

        NJettys - Profil | St 3.2.2010 11:34:41

        Marsip >> rozmazaně,včera chlastal:))

          NMarsip - Profil | St 3.2.2010 11:30:42

          Shu-lin >> Shu-Lin >> Cus, ako to vidis? :)

            NWright - Profil | St 3.2.2010 11:24:24

            Bodré podoledne!

              NWright - Profil | St 3.2.2010 11:22:49

              Fantozi (Aladin) >> Víš co jsem ti o tomhle říkal?! Strč to alespoň do privatu od toho tam je!

              BTW: zase rosničky kecaly!

                NFantozi (Aladin) - Profil | St 3.2.2010 11:17:11

                Jinak kdo neví, tady bydlím:))

                  NFantozi (Aladin) - Profil | St 3.2.2010 11:16:41

                  VL.K. >> byl jsem v tu dobu u tchýně ve V. Žernosekách....byla taky pod vodou.

                  Snad to už takhle nikdy nebude.........

                    NShu-Lin - Profil | St 3.2.2010 11:08:50

                    Tady se taky začíná vyjasňovat a začíná mrznout.

                      NVL.K. - Profil | St 3.2.2010 11:07:53

                      Fantozi (Aladin) >> a chytal jsi z obýváku?? Né muselo to být strašné a doufám,že už to nikdy nezažiju, dost času jsem strávil v rachotě, přímo v místech kde byla voda, nebyl to hezký pohled na ty baráky a utrápené lidi!!

                        NFantozi (Aladin) - Profil | St 3.2.2010 11:03:36

                        Jettys >> úplně pod vodou nebyl......

                        Už tady taky svítí sluníčko.........

                          NJettys - Profil | St 3.2.2010 10:57:19

                          Fantozi (Aladin) >> to je ten pod vodou?:))

                            NFantozi (Aladin) - Profil | St 3.2.2010 10:13:02

                            Kdo najde náš barák?:))

                              NFantozi (Aladin) - Profil | St 3.2.2010 10:07:35

                              VL.K. >> velký vody na jaře se fakt nebojím.......když to nějak rozumě odtaje, tak to bude v pohodě. Naopak to snad přinese nějaký ryby:)

                                NVL.K. - Profil | St 3.2.2010 10:02:44

                                Jettys >> jen ho nech ať se bojí-)-)

                                  NJettys - Profil | St 3.2.2010 10:01:22

                                  VL.K. >> si myslí že kecáme:)

                                    NJettys - Profil | St 3.2.2010 10:00:48

                                    Fantozi (Aladin) >> je tu polojasno a qetou kočičky

                                      NVL.K. - Profil | St 3.2.2010 9:51:11

                                      Fantozi (Aladin) >> Bych se na to tak nespoléhal!! Když jsem viděl ty kvanta sněhu na horách a pořád ještě zasněžujou??? děla jela 4dny co jsme tam byli nonstop, to nechápu!! Dneska už se nedivím,že to tady pak na jaře plave -(-(-( A tady fak svítí-)-)

                                        NFantozi (Aladin) - Profil | St 3.2.2010 9:48:10

                                        VL.K. >> po zimě jsme nikdy neplavali...to jsou vždycky všichni lépe připravený, než v létě 2002.

                                        V Praze padá sníh s deštěm........

                                          Červené karty: Szimona