Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NVL.K. - Profil | St 3.2.2010 9:27:14

Fantozi (Aladin) >> s těma povodněma maj pravdu předsedo, budete zřejmě plavat-(-( a jinak nekecá, tady taky svítí-)-)

    NFantozi (Aladin) - Profil | St 3.2.2010 9:20:07

    Jettys >> kecáš

      NJettys - Profil | St 3.2.2010 9:13:16

      tady sluní svítíčko

        NFantozi (Aladin) - Profil | St 3.2.2010 8:31:39

        Shu-lin >> Shu-Lin >> povodně nebudou.....sněhu je málo.........a Wright vypustil Nechranice:)

          NShu-Lin - Profil | St 3.2.2010 8:27:05

          Morgen.Taky chčije,budou povodně.

            NFantozi (Aladin) - Profil | St 3.2.2010 8:21:51

            A chčije a chčije......

              N1Mara - Profil | St 3.2.2010 0:08:30

              Právě jsem se vrátil z hradu , Dobrou chalani :-))))), ježíš jak já bych si dal něco z někým dobrýho ? :-))))

                NWright - Profil | Út 2.2.2010 22:20:18

                čolkař,zloch >> přesně, polozmrzlý maso je záruka zranění... Někdy je z takových dárků rozpačitý pocit :-)

                  Nčolkař,zloch - Profil | Út 2.2.2010 22:13:35

                  Wright >> pár set ks. vepřového a desítek ks. hovězího jsem už do nebíčka poslal,tak mě jeden diviak o prsty nepřipraví.I když při koštění zmrzlého je to hned a i mistr tesař se občas utne-většinou do prstů.
                  Dostal jsem dnes za odbornou poradu lahvinku višňovice a ač od kamaráda,zítra mu ji pohaním-příliš aromatická,stařina z dlouhého kvasu a vespod hořkost z pecek,tím bych se snad ani nedokázal ožrat.Něco jako loňská Aladinovka-propalovačka dírek v ledu.
                  Ale letošní měl slušnou.

                    NWright - Profil | Út 2.2.2010 22:05:01

                    čolkař,zloch >> prsty máš? mělo by jich být 5 na každé končetině...

                      Nčolkař,zloch - Profil | Út 2.2.2010 22:01:38

                      Zdar v podvečer.Že toho Máru nenecháte, zkazíte mu nejen radost,ale i večeři.Neboj se tý Malaysie,má 4 Shitmána odtamtud a v pohodě sloužej.
                      Z divočáka byl dnes k večeři luxusní guláš,divočina má své kouzlo.

                        NKyselinár - Profil | Út 2.2.2010 21:58:30

                        patlal >> tak to ťa nejdem zdržiavať,,, :-)))

                          NWright - Profil | Út 2.2.2010 21:57:01

                          patlal >> běž chrápat!

                            NWright - Profil | Út 2.2.2010 21:56:04

                            Fantozi (Aladin) >> já myslel virtuální....

                              Npatlal - Profil | Út 2.2.2010 21:55:55

                              Kyselinár >> Jen jsem nahlídl než půjdu chrápat ...

                                NKyselinár - Profil | Út 2.2.2010 21:55:02

                                patlal >> vitaj,,,,čo ty tu?:-)))

                                  NFantozi (Aladin) - Profil | Út 2.2.2010 21:37:31

                                  Jděte do prdele se záplavama........

                                    NShu-Lin - Profil | Út 2.2.2010 20:36:08

                                    The End.

                                      NShu-Lin - Profil | Út 2.2.2010 20:31:36

                                      Jettys >> A to počkej na konci lahve:-)) Ba ne,dám sklenku a do peřin.

                                        NJettys - Profil | Út 2.2.2010 20:30:27

                                        Shu-lin >> Shu-Lin >> piješ nějaký chytrý víno?:)

                                          Červené karty: Szimona