Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NProfesorRampusBampus - Profil | Čt 15.2.2007 12:31:42

všechno je tam smazaný

    NRampusBampus - Profil | Čt 15.2.2007 12:30:24

    A je zase po bulváru

      NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 11:55:59

      jettys: Nebo mě napadla ještě jedna varianta. Vy máte teďka tak pěkný byt, plný skla a rybišek, že? A hlavně takovou velkou místnost na půdě. :))) Takovej Kolín by nebyl špatný. :))))))))))))

        NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 11:54:30

        Marcus: To máš v oblíbených, ne?

          NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 11:53:48

          jettys: To ještě jeden si musí vzít spacák :)

          Ba ne, po úpravě a přestěhování papouchů (aby z výparů nechcípli) i víc. :)), Ale spácoše sebou.

            NMarcus - Profil | Čt 15.2.2007 11:53:26

            http://www.mrk.cz/book.php3?from=0&id=17 ale ved stary bulvar funguje

              NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 11:52:38

              Marcus: Dělnická Družba Slovenských Borců

                NMarcus - Profil | Čt 15.2.2007 11:52:06

                jettys> co je DDSB

                  NMikyrybář - Profil | Čt 15.2.2007 11:51:09

                  to bude zase Praha poblitá.........

                    NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 11:50:51

                    jettys: No ty oe, ať si spinkaj třebas pod mostem. :) Ke mě dom se vejdou max 4 kusy.

                      Njettys - Profil | Čt 15.2.2007 11:43:43

                      Marsip -a kde se bude spinkat,na stole?

                        NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 11:43:30

                        jettys: No ty woe, já tam sotva trefím tramvají. :))

                          Njettys - Profil | Čt 15.2.2007 11:42:38

                          Marsip -tak prijedou k těbe a pojedou wot vás

                            Njettys - Profil | Čt 15.2.2007 11:41:45

                            Marsip -v pátek jdu na koncert krucipusku tak asi až v devět

                              NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 11:41:32

                              jettys: Jakej doutník, oe?

                                NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 11:41:10

                                jettys: S kchérkou až do P. :))

                                Mám pocit, že tam i s mapou Ajc s Gandalfem netrefí. :)))

                                  Njettys - Profil | Čt 15.2.2007 11:40:24

                                  Marsip -nebo doutník

                                    NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 11:40:22

                                    jettys: Wod kolika jseš v sobotu ve worku? Nevím, jestli zajet koupit povolenku. Asi počkám do Března, stejně se k vodě teďko nedostanu a vidím to až na rychlý noci někdy v dubnu/květnu.

                                      Njettys - Profil | Čt 15.2.2007 11:40:07

                                      Marsip- verygut ale musí tam bejt blondý

                                        NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 11:39:06

                                        jettys: Jak se ti zamlouvá tak knajpa co jsme byli poprvé s Klikou a Dufínem?

                                          Červené karty: Szimona