Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NMikyrybář - Profil | Čt 15.2.2007 11:38:51

Jett- nejdu, na sraz taky nejedu, i když to bylo v plánu, chlastat se mi nechce, je mi blbě ještě z minulýho weekendu, jedu hodit do wody ty olova, co mám furt v kapse :)))))

    Njettys - Profil | Čt 15.2.2007 11:35:54

    Miky -jdem do modrý ústřice,jdeš snáma?

      NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 11:35:07

      Miky: Ne... Slovensko mě stačilo. Když chlastat, tak max 50km wod baráku.

        NMikyrybář - Profil | Čt 15.2.2007 11:34:08

        Marsip - hele jedeš na srázek u Feryho?

          Njettys - Profil | Čt 15.2.2007 11:33:44

          Marcus -DDSB

            Njettys - Profil | Čt 15.2.2007 11:33:12

            M= mrtka:))

              NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 11:32:17

              Miky = M

                NMikyrybář - Profil | Čt 15.2.2007 11:31:55

                Marsip- ale já ti nenadávám, jestli to tak vyznělo, tak sorry
                Co je to M?

                  NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 11:31:48

                  Marcus: Ty jeden predny ukrajinsky kaprare! A kde mas ten tvuj normalni bulvar?

                    NMarcus - Profil | Čt 15.2.2007 11:29:10

                    Marsip>preco nie ste v normalnom bulvari ale v tejto otazke?

                      NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 11:26:26

                      Miky: Komu nadáváš??? Nadává ti někdo???!!!

                      Ty nejseš rejpal, ty seš M.

                        NMikyrybář - Profil | Čt 15.2.2007 11:21:58

                        Marsip- ty děláš koukám Karčimu agenta, ruku v ruce s Kubáncem :)))
                        ty woe, já jsem dneska ale rejpal :)))))))))))))

                          NMikyrybář - Profil | Čt 15.2.2007 11:15:22

                          Marsip - Pyčo ,ti měl Lumír ten nedodělek hodit na hlavu :)))

                            NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 11:15:14

                            K, ten Šulín je hodně wostrej týpek na CW :))

                              NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 11:13:43

                              Miky: K, si snad myslíte, že ty roky snahy o zdokonalení prodám zadarmo či co? .)) Když neumíš karabinky, tak si lej wočka P. :)

                                Njettys - Profil | Čt 15.2.2007 11:13:16

                                Mikeš -ale můžeš ho nosit v kapce:))

                                  NMikyrybář - Profil | Čt 15.2.2007 11:12:45

                                  jet - už mlčím, už mlčím :))

                                    NMikyrybář - Profil | Čt 15.2.2007 11:12:00

                                    Marsip - nejsem stupid, ale kdybych se držel článku, tak wodleju sice krásný olowo ale nebudu ho mít za co pověsit. Ale jinak je to udělaný suppperrr, fakt :))

                                      Njettys - Profil | Čt 15.2.2007 11:11:54

                                      Mikeš pytlák -bachy už tu asi skončil a teď si na řadě ty....

                                        NMikyrybář - Profil | Čt 15.2.2007 11:10:17

                                        jet- hele, nech mě bejt, nebo zavolám Bachymu a ten ti zařídí červenou na celej MRSK

                                          Červené karty: Szimona