Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 12:54:23

Řekněte PRDEL, máte na to!!!

    NProfesorRampusBampus - Profil | Čt 15.2.2007 12:53:51

    Marsip: červenou měli dát porodnici kde si se měl narodit, gundafáči.

      NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 12:53:38

      jettys: No to je fP, tak pošlu Alču k Lence. :)) Budeš chrápat u nás?

        Njettys - Profil | Čt 15.2.2007 12:52:47

        Marsip -v kolnu to asi neklapne,protože jdu v sobotu 3.3 po worku

          NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 12:52:33

          Šuli: Ventilátor = Digestoř. Musíš umět číst mezi řádky. :))

            NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 12:52:01

            Tak si nejsem moc jistej jestli máme f troubě ventilátor.Mamina vždycky při pečení dává do dvířek kolíček:-)

              NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 12:50:48

              jettys: Prodiskutuj to doma, pak se dohodneme. Dneska nebo zejtra sjedu pro Bela-belachan...

                Njettys - Profil | Čt 15.2.2007 12:49:39

                Marsip -tam je i "U bukvice"

                  NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 12:48:13

                  jettys: V Kölnu je taky modrá ústřice? :)

                    NDěda Gandalf - Profil | Čt 15.2.2007 12:48:13

                    Miky Rybář : Chce to pečlivě číst."Forma se po vytvrdnutí musí ještě nechat půl hodiny „vypéci“ v troubě. Teplotu volím maximální a to 250 celsia. Při vypékání nesmíte zapomenout nechat puštěný ventilátor. Po vychladnutí je ještě nutné vyřezat otvor pro nalévání olova a drážky pro umístění drátů na očko či karabinku pro obrtlík."

                      NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 12:47:26

                      jettys: Mandželku pošly za Alčhou k nám.

                        NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 12:46:25

                        jettys:Když bude dělat obsluhu nahoře bez tak jí tam nech:-)

                          NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 12:45:14

                          Marsip:Mohli by jsme to udělat u vás.Na zahradě bychom postavili bivaky.Ty by jsi napustil bazén,sehnal pár kapříků 10+ a pár duháků pro některé zvrhlíky a byl by mejdánek jak vyšitej:-)))

                            Njettys - Profil | Čt 15.2.2007 12:43:12

                            Marsip -musel bych někam umístit manželku

                              NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 12:41:51

                              23.2 - 2 (Šuli, Aladin)
                              02.3 - 6 (Šuli, Aladin, Já, Gandalfek, Muškař, Lumas)

                              Zřejmě je rozhodnuto, ostatní (4) - nevím kdo již datum nezmění.

                              Takže z pátka na sobotu 2-3.3 počítejte s wopičkou. Info o místě konání a spaní dodám co nejdříve.

                                NAladin - Profil | Čt 15.2.2007 12:40:07

                                U nás taky ,může někdo přespat..........ve chlívě..:))

                                  Njettys - Profil | Čt 15.2.2007 12:38:22

                                  Marsip -to mě nenapodlo???

                                    NProfesorRampusBampus - Profil | Čt 15.2.2007 12:37:43

                                    Šuli: šuláku :c)

                                      NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 12:34:14

                                      ŠUli: Já bych mu dal rovnou červenou.

                                        NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 12:32:08

                                        Dejte někdo tý kreatuře co neumí vyplnit kartu aspoň žlutou pro výstrahu:-))

                                          Červené karty: Szimona